Tekbir Takım Modelleri

  • 25 Ağustos 2016
  • 1.965 kez görüntülendi.
Tekbir Takım Modelleri

İş hayatında bulunan günlük veya resmi toplantılar da bayanlar daha çok takım tercih etmektedirler. Bayanlar takımlar yardımı ile hem daha şık olurlar hem de iş hayatında oldukları belli olur. Tekbir Takım Modelleri tam da bu bayanlara göredir. Birçok farklı takımın ve modelin bulunduğu bu modeller arasından istenilen stilde ve istenilen renkte takım bulmak oldukça kolaydır. Tunikli takımlar, etek ve ceketten oluşan takımlar, bolerolu takımlar ve bluzlu takımlar gibi birçok farklı takım modeli bulunmaktadır. Ayrıca takımların fiyatları da oldukça uygun ve herkesin bütçesine göre olduğundan isteyen herkes bu takımlara sahip olabilmektedir.

Tekbir Pantolon Tunik Takımları

Tekbir Takım Modelleri arasında zarifliğin ve şıklığın bir takım üzerinde toplandığı pantolon ve tunikten oluşan takımlar bayanların tercihlerinde ilk sırada yer alıyor. Çok şık veya sade tuniklerin lacivert, gri ya da siyah pantolonlarla kombine edilmesi sonucunda harika takımlar tasarlayan tekbir giyim her çeşit kıyafette olduğu gibi takım konusunda da adını duyurmuştur. Tuniklerin altına sadece klasik renk pantolonlarla değil daha değişik renkli pantolonlarla da kombine edilerek takım oluşturulmaktadır. Ceketle kombine edilerek elde edilen takımlarda oldukça şık ve asil durmaktadır.  Bu tür takımlar genellikle pantolon, tunik tarzında değil de biraz daha kısa bir üst ve uzun bir ceketten kombine edilen takımlardır. İster ceket ile kullanılabilir istenirse de ceket çıkartılarak pantolon ve üst olarak da kullanılabilmektedir.

Tekbir Etekli Takımlar

Tekbir Takım Modelleri arasında pantolon ve tunikten oluşturulan takımların yanı sıra etekli takımlarda olcukça çok ilgi çekmektedir. Farklı renklerde ve farklı modellerde eteklere en uygun üstü seçerek kombine ederek takım oluşturan tekbir giyim bu konuda oldukça başarılıdır. Genellikle eteklerin düz bir renkten ve daha sade olarak tasarlanan takımların üstleri ise hem daha şık hem de daha resmi bir şekilde tasarlanmıştır. Pantolon, üst ve tunik üçlüsünün yanı sıra, etek, pantolon ve ceket üçlüsü ile elde edilmiş takımlarda bulunmaktadır. Etek ve ceketten kombine edilen takımların ceket boyları kısa olarak tasarlanmaktadır. Ayrıca ceketin ön kısmında sadece bir tane düğme bulunan modeller daha çok tasarlanıp bu şekilde kombine edilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ