Zühre 2019-2020 Sonbahar Kış Giyim Modelleri

  • 03 Ekim 2019
  • 790 kez görüntülendi.
Zühre 2019-2020 Sonbahar Kış Giyim Modelleri

Klasik giyimin ötesinde, klasik giyime farklı detaylarıyla hareketlilik getiren kusursuz sonbahar kış koleksiyonuna göz atmaya ne dersiniz? Öz güveni yüksek, kaliteyi yansıtan ve karakter sahibi Zühre 2019-2020 Sonbahar Kış Giyim Modelleri yeni sezona göz kamaştıran bir giriş yapıyor. Her yaştan gruba hitap eden Zühre önceki sezonlara göre kendi tarzını daha da ortaya çıkarıyor. Kış ayının vazgeçilmez deseni ekose motifler dondurucu havalara sıcak bir tebessüm bırakırken, geçmişe dönüş trendi ve doğadan gelen renk tonları keşfedilmeyi bekliyor.

Zühre 2020 Kataloğu

Zühre 2020 Kataloğu

Zühre Deri Detaylı Kışlık Giyim

Gardıropların yenilenme zamanı geldi. Modası geçmiş tasarımların yerini 2019-2020 yeni sezon kışlık giyim modelleri ile değiştirin. Bunların arasında mutlaka Zühre giyimin deri detaylı kışlık giyim modellerine yer verin. Bu senenin trend rengi olan karamel, camel gibi renkler deri kıyafetlerde de kendini gösteriyor.

Zühre Deri Detaylı Kışlık Giyim

Zühre Deri Detaylı Kışlık Giyim

2020 Trend Rengini Merak Edenler

2019-2020 yeni sezonunun trend rengi camel diyebiliriz. Yani karamel, tarçın ve toprak tonları yakın renk tonları Zühre giyim ve diğer tüm ünlü markalarda çok sık denk geleceğiz. 2020’nin moda rengi Camel kaban modellerinde, pardesü modellerinde, triko kazaklarda, kemerlerde, çantalarda kısacası tesettür giyimin her alanında bu sene yanımızda.

Zühre Sıcak Tutan Dış Giyim

Zühre Sıcak Tutan Dış Giyim

Soğuk Havaların Vazgeçilmezi Kürk Detaylar

Kışın içinizi ısıtacak kürk yakalar geri döndü. Uzaktan bakıldığında bile sıcaklık hissi uyandıran zenginliğin göstergesi kürk mantolar bu sefer kabanlarda detay olarak karşımıza çıkıyor. Zühre kürklü kaban modelleri ve dış giyim modellerini incelemek için aşağıdaki resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ