Yeni Yılda Tesettür Modası

  • 22 Aralık 2016
  • 842 kez görüntülendi.
Yeni Yılda Tesettür Modası

Ömrümüzden bir yıl daha geçti. Acı ve tatlı anılarla, ülkemizde yaşanan acılarla, Müslüman alemine yapılan zulümlerle bir seneyi daha geçirdik. Akıp giden yıllar mazimize yeni anıları gömüp gitti. Eski anıları bırakmak zor olsa da biraz uzaklaşmak için alışveriş yapmaya karar verenler mantıklı düşünüyor diyebiliriz. Çünkü alışveriş yapmanın psikolojik olarak kafayı dağıttığı söyleniyor. Peki yeni yılda tesettür modası nasıl olacak hiç düşündünüz mü ? Bizler için detaylı bir araştırma yaptık ve güzel sonuçlar elde ettik. Haydi gelin yeni yılda tesettür modası nasıl olacakmış görelim.

Bizim sizlere her zaman söylediğimiz bir şey var. Modayı takip edin ama her gördüğünüzü de moda sanmayın. Fakat modanın akımına kapılmamak da elde değil. Tesettürlü bayanlar her şeyi alıp üzerine giyemezler. Tesettür ve İslam adabına uygun olması gerekliliği mevcuttur. Fakat sosyal medya evlilik programları ve basında gördüğümüz başı kapalı bayanları gördükçe dini değerlerden ne kadar uzaklaştığımız ortaya çıkıyor.

Bu Senenin Moda Rengi Ne ?

Bu senenin moda rengini merak edenlere söyleyelim. Bu sene sokak modasında en çok göreceğiniz renkler bordo ve camel . Tuniklerde olsun, kap modellerinde, pardesülerde, kabanlarda bu renkleri çok sık göreceksiniz.

Bordo Tesettür Giyim

Bordo Tesettür Giyim

Elbiselerde Çiçek Motifleri

Yeni sezonda tesettür elbise modellerinde çiçek motiflerini her yerde göreceksiniz. Özellikle yaz mevsiminde çiçek motiflerini sadece elbiselerde değil tüm tesettür giyim modellerinde rastlayacaksınız.

Çiçekli Tesettür Elbise

Çiçekli Tesettür Elbise

Tesettür Gelinliklerde Moda

Bu sene tesettür gelinliklerde Fransız tesettür gelinlik modelleri modası rüzgarı esiyor. Dantelli ve azıcık slim olan bu tesettür gelinlikler sizlerin çok hoşuna gidecek. Sizler için bu senenin tesettür gelinliklerinde moda olan Fransız tesettür gelinlik modellerini sayfamızda inceleyebilirsiniz. Fransız tesettür gelinlik modelleri 

Fransız Gelinlikler

Fransız Gelinlikler

Sizler için hazırladığımız yeni yılda tesettür modası başlıklı yazımızı okudunuz. Bu senenin moda olan tesettür giyim modellerine aşağıdaki resim galerimizden bakabilirsiniz. Sorularınızı yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ