Yabancı Tesettür Giyim Modası 2021

  • 04 Ağustos 2021
  • 179 kez görüntülendi.
Yabancı Tesettür Giyim Modası 2021

2021 yaz koleksiyonunda yabancı tesettür giyim modası, modern ve rahatlatan tasarımlara imza attı. Rahat giyiminden asla ödün vermeyen parçalar, yüksek modanın en iyiler listesinden ilham aldı. Fransa, Almanya, İngiltere, Suudi Arabistan, İran gibi ülkelerde ne tarz giyim modellerinden hoşlanılıyor sizler için araştırdık ve yazımızda hazırladık. İşte yabancı tesettür giyim modası 2021 tasarımlarında öne çıkan parçalar..

Fransa Tesettür Giyim Modası

Fransa Tesettür Giyim Modası

Fransa Tesettür Giyim Modası

Dünyada moda denilince ilk akla gelen ülkelerden biri İtalya ve Fransadır. Müslüman nüfusu ülke nüfusunun yaklaşık %10 una denk gelen Fransa da toplam 6 milyon Müslüman yaşamakta. Müslüman sayısı çok olunca Fransız moda tasarımcıları da tesettür moda dünyasını yorumlamak zorunda kalıyor. Fransa tesettür giyim modası incelediğimiz zaman çok şık ve konforlu tasarımlar göze çarpıyor.

Suudiler Nasıl Giyinir

Suudiler Nasıl Giyinir

Suudiler Nasıl Giyinir?

Suudi Arabistan da hava durumu yaz aylarında 50 dereceyi bulabilmekte. İklim olarak çöl iklimi mevcut. Gece sıcaklığı 30 derecelerde dolaşıyor. Hava sıcak olunca tesettürlü bayanlar tabiki de zorlanıyor. Dünya Müslüman nüfusu sıralamasında Suudi Arabistan 15. sırada yer alıyor. Havalar sıcak olması sebebiyle Suudiler  bol kesim elbise tarzı giyim modellerini daha çok tercih ediyor. Özellikle hava alan kumaştan yapılan elbiseler en tercih edilenlerden.

Yabancı Tesettürlü Kilolu Bayanlar

Yabancı Tesettürlü Kilolu Bayanlar

Yabancı Tesettürlü Kilolu Bayanlar

Kilolu bayanların derdi yabancı ülkede de bizim ülkemizde de, kapalısında da açığında da aynı. Fakat obez nüfusu olarak ülkemizde pek fazla sayılmaz. Amerika’ya kıyasladığımız zaman. Yabancı tesettürlü kilolu bayanlar kilolarının gözükmesini istemediği için salaş kıyafetler tercih etmekte.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ