Vivien Ferace Modelleri 2016

  • 12 Mayıs 2016
  • 2.866 kez görüntülendi.
Vivien Ferace Modelleri 2016

Müslüman kadınların dünya genelinde kabul gördüğü tesettür giyim modellerinden olan feraceler Vivien markasıyla çok farklı çizgilere emeklemiş. Vivien Ferace Modelleri 2016 yılı en özel tasarımları sizlerin ruhuna dokunmaya devam ediyor.Bu başarısını yıllardır göz önüne seren Vivien markası tesettür giyim konusunda oldukça başarılı.Tesetturgiyimmodelleri.com editörlerinin gözüne çarpan 2016 Yılı Vivien Ferace Modelleri mistik kumaşıyla ve çizgilerin ahenkle dans edişini feracelerine yansıtıyor.

2016 Vivien Ferace

2016 Vivien Ferace 

2016 Vivien Ferace online olarak Diesre mağazasından sipariş edebilirsiniz. Türkiye’nin ve dünyanın önemli online mağazalarından olan Diesre binlerce çeşit marka ve ürünü bünyesinde barındırıyor.Vakit bulamayan,işten güçten alışverişe zaman ayıramayan tesettürlü bayanlar için oldukça pratik bir alışveriş sitesi.Dünyanın bir ucuna sipariş verebilirsiniz.Genelde feracelerin omuzdan ayağa kadar dökümlü durması, kumaşının yumuşak olması sebebiyle muhafazakar kadınlar tarafından tercih edilme sebeplerinden.

Vivien Ferace 2016

Vivien Ferace 2016 

Vivien Ferace 2016 yılı kataloğu oldukça iddialı modellerden oluşuyor.%100 polyester kumaştan oluşan Vivien 2016 yılı ferace modelleri astarsız olarak tasarlanmıştır.Yukarıda gördüğünüz ürünün fiyatı ise 159.99 TL dir.

Vivien Ferace Yeni Sezon

Vivien Ferace Yeni Sezon 

 Feracelerin Baş Rolü ;Siyah

Feraceler bu sene her sene olduğu gibi siyah modellerle meşhur.Siyahın asil bir renk olduğunu herkes biliyor.Siyahın içi göstermemesi ve zayıf göstermesi feracenin oldukça tercih edilmesini sağlıyor.Yazın sıcak havalarında iyi bir tercih olarak önümüze çıkmakta.Bu yazın en çok tercih edilenleri sade şık ve zarifliğinden taviz vermeyen tasarımlar.YUkarıda gördüğünüz ferace modelinin fiyatını merak edenler için söyleyelim ürünün fiyatı 189.99 TL dir.

Yeni Sezon Vivien Ferace

Yeni Sezon Vivien Ferace

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ