Tuğba Elbise Modelleri 2018

  • 09 Mayıs 2018
  • 707 kez görüntülendi.
Tuğba Elbise Modelleri 2018

Tuğba Elbise Modelleri 2018 yılında bahar havasıyla sizlere merhaba diyor.  Bu masalda başrol oynamak isteyenler de Tuğba ürünlerinden satın almalılar. Yaz mevsiminin aşk kokan havasında masalsı bir gerçeklik yaşatacağının sinyalini veren markada, yasemin çiçeğinden esinlenen tonlar, yağmurun vurduğunda yeryüzüne yayılan toprak kokan renkler, bu senenin modası Slopet Tesettür Elbise Modelleri , doğadan dolabınıza kadar gelen çiçek desenler ve geçmişten günümüze kadar gelen etnik desenler ve daha fazlası yerini alıyor. Moda tasarımcılarından tüm detaylarının titizlikle işlenmiş Tuğba Elbise Modelleri 2018 yılı tasarımları Tuğba markasını tesettür moda dünyasında top listeye taşıyor.

Doğal Yaşamın Renk Tonları 

Tuğba 2018 tasarımlarının ilhamını aldığı pastel doğa renkleri ile doğada bir gün geçirmeye ne dersiniz ? Hayallerinizi süsleyen en güzel tesettür elbise modellerini kreasyonunda yer veren Tuğba Venn anlaşılan o ki bu yaz sizlere doğal yaşamın tonlarını üzerinde taşıtacak. Tabi bu hikayenin naif ve hanım hanımcık tarzı, önce gardırobunuza sonra sokaklara taşınıyor. Koleksiyonda bazen tek bir parçada yoğunlaşılırken bazen de takım olarak öne çıkan görseller göz kamaştırıyor. Yaz mevsimi boyunca üstünüzden çıkarmayacağınız toprak tonu renkler tek parça elbiselerden bir yelek ve bol paça pantolonla takım ruhunu öne çıkaran her türlü tasarıma yer veriyor.

Tuğba İşlemeli  Elbise 2018 yılı tasarımlarında bu senenin motifleri öne çıkıyor. Etnik desenli elbiseler, geçmişten geleceğe bir tarihi önümüze koyuyor.  Tuğba 2018 yılı koleksiyonunun mihenk taşı olan pastel tonlar ilkbahar ve yaz aylarının formlarına bürünüyor. Bu yaz deyim yerindeyse Tuğba kadınları çiçekler açıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ