Tesettürlü Gelinlerin Makyajı Modelleri

  • 03 Kasım 2016
  • 2.310 kez görüntülendi.
Tesettürlü Gelinlerin Makyajı Modelleri

Tesettürlü Gelinlerin Makyajı Modelleri çok fazla olabilir fakat tesettürlü bir bayanda makyaj her zaman sade olmalıdır. Abartılı makyaj kapalı bir bayanda hoş durmayabilir . Örneğin kıpkırmızı bir ruj, çok fazla parlayan farlar nasıl durur bir düşünün. Hayatınızda en önemli günlerden biri olan evlendiğiniz günde güzel bir gelinliğin yanı sıra makyajınız çok önemli. Güzel yüzünüzün hattını ortaya çıkaracak bir makyaj sizin öz güveninizi yükseltecektir.

Tesettür Gelin Makyajı Nasıl Olmalı ?

Makyajın da birçok modeli mevcut; porselen makyaj, gece makyajı, günlük makyaj, show makyajı, sahne makyajı gibi birçok model mevcut. Erkek tarafının gelip gelini evinden aldığı an en duygusal zamandır. Babanıza, annenize, kardeşinize sarılarak damada teslim edilişiniz, hayatınızın en zor en duygusal ama bir o kadar da mutlu olduğunuz andır. Duygu karmaşasının sonunda ağlama ile birlikte gelen makyaj akması bütün hazırlıklarınızı bitirebilir. O yüzden bugüne özel bir makyaj yapmanız gerekir. Tesettür gelin makyajı nasıl olmalı diye merak ediyorsanız aşağıda sizler için hazırladığımız makyaj modellerini inceleyebilirsiniz.

Tesettür gelin makyajı modelleri 2017 yılında farklı renk tonlarını içinde barındırıyor. Tesettürlü bayanlarda makyajın abartıya kaçırılmaması, doğal tonların kullanılması her zaman tercih edilen olmuştur. Doğallığı seven bayanların bu sene çok fazla makyaj çeşidinden ziyade pastel tonlara daha çok denk gelecekler.Şimdi gelin sizler için hazırladığımız tesettür makyaj modellerini birlikte inceleyelim. Beğendiğiniz model hakkında daha detaylı bilgi almak için resmin altındaki yorum kısmından yorum yapabilirsiniz.2017 yılının farklımakyaj modellerini incelemek isteyenler sayfamızı ziyaret edebilir ; Tesettür Gelin Makyajı 2017

Tesettürlü Gelinlerin Makyajı Modelleri 2017 Yılı En Çok Tercih Edilenler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ