Tesettürlü Gelinlere Beyaz Hint Kınası Modelleri

  • 21 Eylül 2018
  • 568 kez görüntülendi.
Tesettürlü Gelinlere Beyaz Hint Kınası Modelleri

Hayatınızın en özel ve en heyecanlı gününe az kaldı. Her şeyin size özel olmasını istediğinizi biliyoruz. O yüzden sizler için hazırladığımız tesettürlü gelinlere beyaz hint kınası başlıklı yazımızı yazmaya karar verdik. Bu yazımızda bu senenin trendi beyaz hint kınası modelleri nasıl çizilir?. Çizdikten sonra kaç günde çıkar?. Vücuda zarar verir mi? Yanlış çizildiği takdirde telafisi var mı? Kendiniz evde yapabilir misiniz? bunları anlatacağız.

Bu Sene Beyaz Hint Kınası Çok Popüler

Son yıllarda hint kınası çok popüler bir hal aldı. Bekarlığa veda partilerinde gelin ve gelinin en yakın arkadaşları hint kınası yaptırıyor. Bunun sebebi hem kısa zamanda vücuttan çıkması hem vücuda zarar vermiyor oluşu. Hem de marjinal bir hava katması. Gelinlere beyaz hint kınası nasıl yapılır onlardan bahsedeceğiz.

Beyaz Hint Kınası Nasıl Çizilir?

Malzemeler;

  • Beyaz hint kınası tüpü
  • Şablon
  • Biraz el becerisi
Beyaz Hint Kınası Yapımı

Beyaz Hint Kınası Yapımı

Beyaz Hint Kınası Hazır Şablonlar

Beyaz Hint Kınası Hazır Şablonlar

Malzemelerimiz çok basit. Hemen hemen her yerden satın alabilirsiniz.İlk önce şablon olarak ne tarz bir figür kullanacağımıza karar verelim. bununla ilgili bir çok çeşit var. Hayvan figürleri çiçek figürleri gibi. Şablonumuz seçtikten sonra nasıl şimdi beyaz hint kınası dövmesini nereye yapacağımıza karar verelim. Ayağımıza, omzumuza ya da elimize. Diyelim ki elimize yapacağız. Şablonumuzu elimizin üzerine koyuyoruz. Şablonumuzun motif kısmı delikli oluyor. Hint kınası tüpümüzü sıktığımız zaman motif kısmı elimize geçecek. Tüpümüzle şablonumuzun üstünden geçtikten sonra şablonumuzu çıkarabiliriz. Şuan için beyaz hint kınası modelimiz hazır.

Hint Kınasını Yaptıktan Sonra Ne Kadar Bekletmeliyiz?

Hint kınası dövmesini vücudunuza işledikten sonra 1 saat beklemeniz yeterli.

Beyaz Hint Kınası Ne Kadar Sürede Çıkar ?

Arkadaşlar bu tamamen size kalmış bir durum. Sabunla yıkarsanız erken çıkar normal yıkarsanız biraz daha geç çıkar. İki hafta bilemedin 3 hafta yaklaşık silinme süresi var.

Beyaz Hint Kınası Vücuda Zararlı Mı?

Vücuda kesinlikle bir zararı yok. Kına doğada oluşan bir madde. Zarardan ziyade eskiden kınaları kadınlar saçlarına ve ellerine sürekli yakarlarmış. Çünkü güçlendirdiğine inanırlarmış.

Kapalı Gelinlerimize Beyaz Hint Kınası Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ