Tesettürlü Bitmoji Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

  • 11 Aralık 2016
  • 23.901 kez görüntülendi.
Tesettürlü Bitmoji Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Tesettürlü Bitmoji Nasıl Yapılır ? merak edenler için resimli anlatımlarla bir bitmoji sahibi olabilirsiniz.Bitmoji nedir ilk önce onu açıklayalım. Bitmoji; kişiye özel emoji diyebiliriz. Size benzeyen sanal alemdeki animosyonunuz. Snapchat kullananlar için bitmoji kullanmak daha farklı bir hava katıyor. Peki tesettürlü bayanlar nasıl bitmoji yapabilir? Biz de sizlere resimler halinde en basit şekilde bunu anlatacağız. İlk önce telefonunuz uygulama marketinden snapchat uygulamasını indirip tüm bilgileri giriyoruz. Sonra uygulamayı çalıştırıyoruz. Eğer oluşturacağınız tesettür bitmoji ya da avatarı İnstagram sayfasında oluşturacaksınız yazımızı okuyabilirsiniz >>>İnstagram Tesettür Avatar Yapımı Resimli Anlatım 

Tesettürlü Bitmoji Yapmaya Başlayalım

Adım 1

Snapchat Bitmoji

Snapchat Bitmoji

Snapchat uygulamasına giriyoruz ve yukarıda resimde gördüğümüz Ayarlar düğmesine tıklıyoruz.

Adım 2

Bitmoji Oluştur

Bitmoji Oluştur

Ayarlar butonuna bastıktan sonra ikinci adım olarak yukarıdaki bitmoji oluştur sayfası geliyor. Buradan bitmoji oluştur seçeneğine tıklıyoruz.

Adım 3

Snapchatte Tesettür Bitmoji Yapma

Snapchatte Tesettür Bitmoji Yapma

Önceden bilgilerimizi girerek snapchate giriş yaptığımız için tekrar giriş yap düğmesine basmamıza gerek yok. Resimdeki gibi snapchat ile oluştur butonuna basıyoruz ve devam ediyoruz.

Adım 4

Kadın Bitmoji Oluşturma

Kadın Bitmoji Oluşturma

Tesettürlü bayanlar için bitmoji oluşturmayı anlattığımız için doğal olarak gelen ekranda kadın seçeneğini tıklıyoruz.

Adım 5

Tesettürlü Kadın Bitmojisi

Tesettürlü Kadın Bitmojisi

Ardından bize Bitmoji tarzı seçeneği gelecek. Bitmoji tarzı ve Bitstips tarzı seçenekleri arasından bitmoloji tarzı olanı seçiyoruz.

Adım 6

Bitmoji Saç Stili

Bitmoji Saç Stili

Karşımıza saç stili seçeneği geliyor.Sağ ve solunda yön işaretleri mevcut. Yön işaretlerine tıkladığımızda kaş stili, ten rengi, dudak yapısı, göz seçeneği, aksesuar seçenekleri geliyor.Biz şuan basit bir bitmoji oluşturacağımız için saç stilini seçiyoruz. Diğer seçenekler size kalmış bir şey. Kendi kaş yapınıza göz yapınıza göre bir seçenek seçebilirsiniz. Saç stilinden kel olan saç stilini işaretliyoruz.Çünkü diğer saç şekillerinde saçlar türban altından çıkıyor.

Adım 7

Bitmoji Şapka

Bitmoji Şapka

Saç seçeneğinin yanında bulunan yön işaretlerinden Şapka seçeneğine geliyoruz. Buradan yukarıda resimde gözüken türban şeklindeki şapkayı seçiyoruz.

Adım 8

Bitmoji Kıyafet Seçimi

Bitmoji Kıyafet Seçimi

Kıyafetler seçeneği geliyor. Burada bir çok kıyafet seçeneği var. Fakat tesettüre en uygun kıyafet olarak ben resimdeki kıyafeti seçiyorum. Farklı bir kıyafet beğendiyseniz onu seçebilirsiniz.

Adım 9

Tesettürlü Bitmoji Nasıl Yapılır

Tesettürlü Bitmoji Nasıl Yapılır

Hazırlamış olduğumuz bitmoji modeli yukarıdaki gördüğümüz resimdeki gibi. Kaydet ve kıyafet seç diyerek bitmojiyi tamamlıyoruz. Bundan sonra bitmojiniz hazır. Artık snapchatte kendinizi bu bitmoji ile ifade edebilirsiniz. Tesettürlü bitmoji nasıl yapılır öğrenmiş oldunuz. Sorularınızı aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ