Tesettür Yazlık Gömlek Modelleri 2022

  • 25 Mayıs 2022
  • 255 kez görüntülendi.
Tesettür Yazlık Gömlek Modelleri 2022

Yenilikçi tarzıyla 2022 yaz sezonuna damga vuran gömleklerin meltem rüzgarları etkisine katılın. Sokak trendlerinde deneme yanılma sürecini tamamlayan tasarımların bu kadar enerji içermesi tahmin edilemezdi. Güncel süreçten asla kalkmayan, tesettür kombinlerde baş rolü oynayan gömlekler. trend desenlerle tarzını genişletiyor.

Farklı Tasarım Yazlık Gömlek

Farklı Tasarım Yazlık Gömlek

Farklı Tasarım Yazlık Gömlek

Olmazsa olmazlar arasında farklı tasarımlara sahip tesettür yazlık gömlekler, uzayan tarzı ve salaş kalıplarıyla formunu taze tutmayı başarıyor. Farklı tasarım tesettür yazlık gömleklerin dökümlü halleri karşımıza çıkıyor. Farklı tasarımlara eşlik eden çizgiler mi olsun yoksa çiçekler mi buna siz karar verin.

Palmiye Desenli YazlıkTesettür Gömlek

Palmiye Desenli Yazlık Tesettür Gömlek

Palmiye Desenli Yazlık Tesettür Gömlek

Çiçek desenlerin yazlık gömleklerde yer aldığını biliyoruz fakat gömlek üzerine ağaç deseni işlemek kimin aklına gelirdi. Ünlü markaların tasarımcıları palmiyte desenli yazlık tesettür gömlek modellerini sizler için hazırladı. Yazlık yerlerde rahatlıkla giyebileceğiniz bu şık gömlekler ile kombin oluşturabilr ve yaz tatilinizin kaliteli olmasını sağlayabilirsiniz.

Tesettür Beyaz Yazlık Gömlek

Tesettür Beyaz Yazlık Gömlek

Tesettür Beyaz Yazlık Gömlek

Koleksiyonlardan asla eksik olmayacak tesettür beyaz yazlık gömlekler yeni sezona bomba gibi düşüyor. Klasik tarzlardan sıyrılıp değişime uğrayarak günümüze kadar gelen beyaz gömleklerin bu kadar sevilmesine doğrusunu söylemek gerekirse hiç şaşırmadık. Bugüne kadar klasik kalıpların içine tıkılıp kalmış tesettürlü bayanlar modern yapısıyla sportif parçalarla rahatlığın tadını çıkarmaya hazırlanın. Tasarımcıların farklı tasarım arayışları, oyunu yeniden kuran kesimleri yepyeni formlarla sokak trendlerinde baş gösterirken, zamana karşı gelen beyaz gömleklerin yeni ve karakterli duruşuna kapılmaya siz de hazırlıklı olun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ