Tesettür Yazlık Elbise Modelleri 2021

  • 03 Temmuz 2021
  • 250 kez görüntülendi.
Tesettür Yazlık Elbise Modelleri 2021

Dünyaca bilinen markaların tesettür yazlık elbise modelleri 2021 tasarımları, upuzun tasarımlarıyla masal kahramanlarını hatırlatıyor. Göz alıcı renklerle oluşturulan kumaşlar, uçuş uçuş desenler çarpıcı detaylar gösterişi öne çıkarıyor. Modern çizgiye dayanan elbise modelleri, tesettürlü bayanlara ilham veriyor.

Yaz koleksiyonunda dikkat çeken fosfor renklerle tasarlanan maksi boy elbiseler, kendine hayran bırakacak ölçüde tasarlanmış.Keskin çizgilerden ziyade, aralara serpiştirilen fosfor renkler, akışkan pastel tonları ile sanat eserini hazırlarken, bol kesim kol detaylar ile hava alan kumaşın etkisiyle yazın sıcaklarında terletiyor. Bu elbiselerle birlikte fosfor tonuna göre bir parlak ayakkabı seçilip kombin yapılabilir.

 

Fosfor Renkli Tesettür Elbise 2021

Fosfor Renkli Tesettür Elbise 2021

Fosfor Renkli Tesettür Elbise 2021

Dünya markaları 2021 yılında geçen yıllardan daha fazla canlı renklere koleksyonlarında yer verdi. Evde geçen salgın günlerinden uzaklaşmak isteyen bayanları canlandıracak fosfor renkli tesettür elbise 2021 tasarımları gece olunca da ışıl ışıl. Bu sene farklı renk ve daha uç tonlar önem kazanmış görünüyor. İçimizdeki durağanlığa son verecek gözlerimizi alacak tonlar tesettür elbiselerde çok hoş duruyor.  Büyüleyici elbiseler, uzun boylarıyla tasarlanırken balon kol modasının da sinyallerini verdi.

Tesettür Alaçatı Tunik Modelleri

Tesettür Alaçatı Elbise Modelleri

Tesettür Alaçatı Elbise Modelleri

Evlerde bunalan insanlar kendilerini yaz olunca deniz kenarına attılar. Türkiye’de en çok tercih edilen yerler arasında da güzel İzmir’imizin Çeşme Alaçatı ilçesi akıllara geliyor. Çeşme Alaçatı rengi bildiğiniz gibi deniz mavisi. Buraya giderken de deniz mavisi, bulut mavisi dediğimiz mavi tonları tercih edilebilir. Tesettür Alaçatı Elbise Modelleri bu tonlarda hazırlanmış tasarımlara ev sahipliği yapıyor.

Tesettür Yazlık Elbise 2021

Tesettür Yazlık Elbise 2021

Tesettür Yazlık Elbise Modelleri 2021

En beğenilen en çok satın alınan tesettür yazlık elbise modelleri 2021 tasarımlarını sizler için derledik. Tüm markalar ve tüm modellerin en çok satın alınanları ve yorumlananlarını sizler için tek tek inceledik. İnstagram fenomenlerinin tercih ettiği yazlık elbiselerin hangi markalar olduğuna kadar bir dedektif edasıyla araştırdık. O kadar şık elbiseler bulduk ki ”bunu beğendim, bunu da beğendim, bunu da beğendim” şaşkınlığı yaşayacaksınız. Sizler için derlediğimiz yazlık elbiseler aşağıdaki resim galerimizde. Beğendiğiniz model hakkında detaylı bilgi almak için resmin altına yorum bırakabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ