Tesettür Tulum Modelleri 2021

  • 18 Nisan 2021
  • 342 kez görüntülendi.
Tesettür Tulum Modelleri 2021

Efor sarf etmeden ve şık bir sokak modası tarzını tulum modelleri çözüyor. Şehir basıklığında tek parça konforunu sağlamakla görevlendirilen tesettür tulum modelleri görevini layıkıyla yerine getiriyor. Radarımıza giren tesettür tulum modelleri 2021 yılı tasarımları yazlık yerlerde tarzınızı yansıtmayı adeta şeref meselesi sayıyor.

Konfor Ön Planda

70 li yılların en tarz ünlülerinde sıkça gördüğümüz tulumlar geçmişe dönüş konseptinde 2021 yılının trendlerini oluşturuyor. Aşırı abartılmış kumaşlar, uçuş uçuş şifonlar, sadelikten uzak işlemelerden oluşan tulumlarla bu tulumları karıştırmayın. Tercih eden kesimin sadece konforunu düşünen bu tasarımlar çalışan bayanlar için oldukça tercih ediliyor. İşte bu sebeple tam olarak olabildiğince bol,ağı düşük, pamuklu ve koton kumaşlı organik …

Belden Bağlamalı Tesettür Tulum

Belden Bağlamalı Tesettür Tulum

Belden Bağlamalı Tesettür Tulum

Belden bağlamalı tulumlar ikonik bir havayı gösterirken özünde sade bir dinginlik yaratıyor. Yeni sezonda en çok tercih edilen tulumlar arasında belden bağlamalı tesettür tulum modelleri tercih ediliyor. Alt kısmı bol paça görünümü ile sıcak yaz havalarında serin tutan bir yapıya sahip. Gündelik kıyafet olarak tercih edilebilirken, spor ve yürüyüş yapan bayanlar tarafından da oldukça tercih ediliyor. Alt kısma giyilen converse ya da spor ayakkabılar ile uyumu tam olarak sağlıyor.

En Güzel Beyaz Tesettür Tulumlar

En Güzel Beyaz Tesettür Tulumlar

En Güzel Beyaz Tesettür Tulumlar

Saflığın ve temizliğin rengi olan beyaz, tulumlara çok yakıştı . Nişan törenlerinde ya da özel davetlerde dahi tercih edilebiliyor. Koyu renk bir şal modeli ile kombin yapılması uygun olacaktır.  Beyaz tulumun altına spor değil daha çok stiletto tarzı bir ayakkabı giymek daha doğru olacak. En güzel beyaz tesettür tulumları sizler için sayfamızda derledik. Beyaz renginin temizliğine aşık olanlar için mutlaka resim galerimizi incelemelerini öneririz.

Renk Renk Tesettür Tulum

Renk Renk Tesettür Tulum

Renk Renk Tesettür Tulum Modelleri

Birbirinden farklı tarza ve renge sahip model var ki insan nasıl bir tulum modeli seçeceği hakkında tereddütte düşüyor. Hafta sonu stili ile ya da öğrenci modundaysanız tercih edeceğiniz çok çeşit var. Özellikle giyim çabukluğu ve hareket rahatlığı sağlamasıyla çalışan bayanların gönlünde taht kuruyor. Salaş tutumuyla sportifliği elinden bırakmayan tarzlarıyla işte sürekli ayakta ve hareket halinde olanların sık tercihi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ