Tesettür Şişme Yelek Modelleri 2020

  • 06 Kasım 2019
  • 1.553 kez görüntülendi.
Tesettür Şişme Yelek Modelleri 2020

Havanın soğuk mu sıcak mı anlaşılmadığı, gölgedeyken donduğunuz güneşteyken terlediğiniz sonbahar-kış mevsimine geçmiş bulunuyoruz. Bu havaların koruyucu parçası tesettür şişme yelek modelleri 2020 tasarımlarıyla modanın kıskacına alındı. 2020 kış sezonun trend detayları arasında yer alan kürk detaylar şişme yeleklerde dekendini gösteriyor. Kimisi kürklü, kimisi kapitone, kimisi parlak kumaş ve renkleriyle öz güven abidesi. İşte soğuk ve bol gölgeli havalarda hasta olmanıza engel olacak en güzel tesettür şişme yelek modelleri

Cepli Tesettür Şişme Yelek Modelleri

Cepli Tesettür Şişme Yelek Modelleri

Tesettür Uzun Şişme Yelek Modelleri

Kimi zaman ayak bileklerine kadar inerken kimi zaman diz üstü seviyelerinde olan şişme yelek modelleri sıcak bir kış geçirmenizin gayretinde. Tesettür uzun şişme yelek modelleri daha çok boyu uzun bayanlar tarafından tercih edildiğini söyleyebiliriz. En modern tasarımla yağmura, kara, rüzgara baş kaldırıyor.  Kaz tüyüne karşı olduğumuzu belirtmek isteriz. Fakat kaz tüyüyle yapılan tesettür şişme yelek modelleri mevcut. Fakat tercih edilmemesini sizlerden rica ederiz. Kimi internette pofuduk yelek olarak da aratabiliyor şişme montları. Fakat en çok kulağa hoş gelen şişme mont oluyor. Şimdi farklı tasarımlara sahip tesettür şişme yelek modelleri 2020 tasarımlarını inceleyelim.

 

Şapkası Kürklü Tesettür Şişme Yelek

Şapkası Kürklü Tesettür Şişme Yelek

Kürklü Şişme Yelek Modelleri

Güneşin kar üzerindeki sismik ışık hareketleri ile ortaya çıkan soğuk hava dalgasından korunmanın en güzel yolu kürklü tesettür şişme yelek modelleri. Klasik yelekleri yorumlayarak şişme yelek haline çeviren bir de bunun üzerine kürk ile detaylandıran ünlü tesettür markalarından derlediğimiz en şık tasarımlara sayfamızda yer verdik. Bu tasarımlar arasında kürkle detaylandırılan kapüşonlar montlardan istediğiniz zaman çıkarılabiliyor. Karşıdan baktığınızda dahi içinizi ısıtan kürkler yelek dışında tesettür şişme mont modellerini de sayfamızda bulabilirsiniz.

Sonbahara Özel Tesettür Yelek Modelleri

Sonbahara Özel Tesettür Yelek Modelleri

Sonbahara Özgü Renkleri İle Tesettür Yelek Modelleri

2019-2020 sonbahar kış sezonun trend renklerini merak edenler ilk önce bizim sayfamızın farkıyla sizlere duyurmak isteriz. Sezonun trend renkleri camel, tarçın, toprak, karamel tonları olarak karşımıza çıkıyor. Sonbaharda gerçekleşen ani hava değişikliklerinde giyebileceğiniz şişme yelek modellerinde de bu renkler oldukça hakim. Su geçirmeyi engelleyen farklı ve kaliteli kumaş yapısıyla sonbahar yağmurlarında önleminizi almayı unutmayın. Montlardan yelek olan tasarımlar ile de kullanım alanı genişlemiş oluyor.

Tesettür Kürklü Şişme Yelek

Tesettür Kürklü Şişme Yelek

Kürklü Tesettür Şişme Yelek Modelleri

Boydan boya uzanan kürk detaylardan tutun kapüşon kısmı kürklü detaylara farklı tasarımlara sahip kürklü tesettür şişme yelek modelleri 2020 yılında çok moda. Yılın ikonik parçaları arasında yer alan bu yelek modellerine gardırobunuzda mutlaka yer vermeyi unutmayın. Dış giyim modellerinde çok fazla tercih olduğunu biliyoruz fakat sizlere yardımcı olabilmek için sayfamızı facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Şimdi gelin birlikte en beğenilen bu yılın trend olan tesettür şişme yelek modellerini inceleyelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ