Tesettür Şişme Mont Modelleri 2021

  • 09 Aralık 2020
  • 435 kez görüntülendi.
Tesettür Şişme Mont Modelleri 2021

Havaların soğudu bu günlerde içinizi ısıtacak şişme montlar, kışlık dolap hazırlayanların kilit parçalarından.Kimi şişme montlar sadece ısınızı korumayı vaad ederken kimi sadece görünüşten ibaret olduğunu biliyorsunuz. Fakat sizler için hazırladığımız birbirinden güzel şişme mont modelleri hem üzerinizde şık duracak hem de içinizi sıcacık tutacak.  Gelin birlikte 2021 yılının en çok beğenilecek şişme mont koleksiyonlarına göz atalım.

Kankamla Şişme Mont 2021

Kankamla Şişme Mont 2021

Şişme Montlarda Sonbahar Tonları

2021 yılında sonbahar tonlarını şişme montlarda görmeye başladık. Kış dolaplarında her renk ile kombin olabilecek tarza sahip kahve tonları her markada kendini gösteriyor. Armine, Alvina, U.S Polo, Pierre Cardin, Setrms, Modanisa, Sefamerve, Modaselvim gibi markalarda sıkça rastlıyoruz. Kahvenin acı tonları ve acı tonlardan sütlüye giden renklerde oluşturulan tesettür şişme mont modelleri 2021 sonbaharının koleksiyonlarına ilham veriyor.

Modanisa Şişme Mont 2021

Modanisa Şişme Mont 2021

Modanisa Şişme Mont 2021 Modelleri

Salaş ve geniş kalıpları, uzun boyları ve kar beyaz görünümüyle şişme montların en spor hali Modanisa markasıyla karşımızda. Üzerindeki şıklığından ödün vermek istemeyenlerin hatta ve hatta sıcak kalıp hasta olmak istemeyenler için çok şık tasarımlar sizleri bekliyor. Modanisa’nın dikkati çeken beyaz şişme montu dilerseniz şimdi dilerseniz sezon sonunda muhteşem indirimlerle satın alabilirsiniz. Modanisa şişme mont modelleri 2021 tasarımları için aşağıdaki resim galerimizden inceleyebilirsiniz.

Sıcak Tutan Tesettür Şişme Mont

Sıcak Tutan Tesettür Şişme Mont

İçinizi Isıtacak Tesettür Şişme Montlar

Siyahtan içi sıkılanlar için farklı renk kartalası ile oluşturulmuş 2021 tesettür  şişme mont modelleri sizler için hazırlandı. Farklı markaların en çok satın alınan ve yorumlanan parçalarını resim galerimizde derledik. Sokağın nabzını tutan editörlerimiz tesettürlü bayanların en çok hoşlandığı tasarımlar ve en çok beğenilen renkler istatistik oluşturulduktan sonra bu tarzda modelleri derlemiş olduk. Örneğin editör olarak ben geçen sene mont ihtiyacımı sezon sonu indirimlerine denk getirerek aldım. Sezonunda 1000 Tl olan ürünü tam olarak 372 TL ye aldım. Polonun kemerli montunu aldım ve çok kaliteli çok hoşuma gittiğini söyleyebilirim. Yazlıkları yazın çıkışında, kışlıkları kışın çıkışında alırsanız çok büyük bir miktar cebinize kalır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ