Tesettür Peluş Tunik Modelleri

  • 22 Şubat 2020
  • 380 kez görüntülendi.
Tesettür Peluş Tunik Modelleri

Önceki senelerin modası geri geldi. Teddy Bear modası dediğimiz pofuduk ayıcık modası şimdilerde çok moda. Pofuduk hissi uyandıran kumaştan yapılan kabanların yanında şimdi ise soğuk kış günlerinde giyebileceğiniz peluş tunik modelleri dikkatleri çekiyor. Oyuncak ayıların yumuşak dokusu tuniklere geçti. Rahat, salaş ve kabarık görüntüsü ile İnstagram sayfalarında sıkça karşılaşıyoruz. Sokak modasına hakim editörlerimizin gözlemleri bu peluş modellerinin şimdi herkesin ilgi odağı olduğunda. Şirinlik yumağı bu tunik tarzına gelin birlikte detaylı bir şeklide bakalım.

Kapuşonlu Peluş Uzun Tunik

Kapuşonlu Peluş Uzun Tunik

Kapüşonlu Peluş Uzun Tunikler

Teddy Bear tarzı tunikler özellikle açık renklerde daha çok tercih ediliyor. Krem, beyaz, pembe renk tonları bu tarz modellerde daha çok hoşumuza gidiyor. Ayrıca bu modellerin kapüşonlu olması ayrı bir avantaj sunuyor. Soğuk günlerde kapüşonu giydiğinizde üzerinize bir şey almasanız dahi sizi sıcak tutmayı başarıyor.Kapüşonlu uzun peluş tunikler ve daha farklı peluş tunik modelleri için yazımızın devamını okumanızda fayda var.

Tesettür Bayanlara Özel Peluş Tunik

Tesettürlü Bayanlara Özel Peluş Tunik

Tesettürlü Bayanlara Özel Peluş Tunikler

Bence her bayanın bu pofuduk modellere ihtiyacı var. Bu tuniklere ne kar dayanır ne de soğuk hava. Hem şirin bir tarafının olması daha çok mutluluk veriyor. Bu modellerin bir de tesettürlü bayanlara özel peluş tunik modelleri mevcut. Daha uzun, daha salaş olanları. Bu modeller vücut hatlarını belli etmedikleri için tesettürlü bayanlar tarafından daha çok tercih ediliyor diyebiliriz.

Tesettür Kırmızı Peluş TUnik

Tesettür Kırmızı Peluş Tunik

Tesettür Kırmızı Peluş Tunik

Kırmızı rengi dünyada canlılığı temsil eder.  Bayanlar için de ayrı bir yeri rengi vardır kırmızı rengin. Peluş modellerde de çok hoş durmuş açıkçası. Fakat koyu renk peluş modeli tercih ettiğinizde dikkat etmeniz gereken bir noktayı sizlere hatırlatalım. İlk yıkamada diğer renklerle beraber atmayın. Eğer kalitesiz bir boyadan tasarlanmışsa mutlaka renk verme konusu gerçekleşecektir. Sizlere bu pofuduk peluş tunikler gibi şirin mi şirin tatlı mı tatlı günler dileriz hanımlar şimdilik hoş çakalın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ