Tesettür Kot Yelek Modelleri 2019

  • 15 Mart 2019
  • 1.103 kez görüntülendi.
Tesettür Kot Yelek Modelleri 2019

2019 Yılına Damga Vuracak Kot Yelek Modelleri

Bahar mevsiminin havalı kot modelleri 2019 yılında bizlere kendini tekrar hatırlattı. Kullanım yelpazesi oldukça geniş olan tesettür kot yelek modelleri 2019 yılı tasarımları çok konuşulmaya başlandı. Yeni sezonda yıldızı parlayan tesettür kot yelekler kombin yapmaya da çok müsait. Tarzınıza yeni bir soluk getirecek kot yelekler nasıl giyilir, nasıl kombinlernir, nelere dikkat etmek gerekir gelin birlikte inceleyelim.

Gömlek Üzerine Giyilen Kot Yelek Modelleri

Gömlek Üzerine Giyilen Kot Yelek Modelleri

Gömlek Üzerine Giyilen Bayan Kot Yelek Modelleri

Eski sezonda kot üstüne kot tarzı çok modaydı.2019 yılında ise gömlek üzerine giyilen kot yelekler oldukça trend. Tesettürlü bayanlar kombin yaparken fazla uğraş göstermeden ufak dokunuşlarla modada seviye atlatan tasarımlar, gömlek üzerine gelerek gücünü katlıyor. Gömleklerle kombinlenen uzun denim yelekler, ince kazaklar, rengarenk şallar, taba sandaletlerle kombin yapılıyor. Sokağın modası kot yeleklerin kombiniyle buluşunca ikonik huyunu ortaya koyuyor.

İnci İşlemeli Tesettür Kot Yelek Modelleri

İnci İşlemeli Tesettür Kot Yelek Modelleri

Kot Yelek Üzerine Yapılan İnci İşlemeler

Kot yeleklerin üzerine bir de yapılan işlemeler çok dikkat çekiyor. Geçen sene modayı takip edenler bilir kot ceketlerde ve pantalonlarda çiçek motifleri çok modaydı. Bu sene de etnik işlemelere ve inci taşlarla işlenmiş kot yelek modellerine oldukça sık rastlayacağız.  İnci işlemeli tesettür kot yelek modelleri başlığı altında size bu modellerden biraz bahsetmek istedik. Şimdi diğer çok sevilen tesettür kot yelek modeline geçelim.

Tesettür Eskitme Kot Yelek Modelleri

Tesettür Eskitme Kot Yelek Modelleri

Taşlanmış Eskitme Kot Yelek Modelleri

Son senelerde modada eskiye dönüş trendi olduğunu söyleyebiliriz. Evimizde, ofisimizde giyimimizde sürekli bir eskiye dönüş çabaları mevcut. Bu kot yelek modellerine de yansımış. Taşlanmış eskitme kot yelek modelleri bu tarzı seven bayanlar için farklılık yaratıyor. Farklı kot yelek modelleri de mevcut. Sizler için hazırladığımız 2019 yılının en beğenilen tesettür kot yelek modelleri sizler için hazırladık. Aşağıdaki resim galerisini inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ