Tesettür Kot Giyim Modelleri

  • 27 Nisan 2018
  • 484 kez görüntülendi.
Tesettür Kot Giyim Modelleri

Muhafazakar bayanların yazın en çok tercih ettiği tesettür kot giyim modellerini sizler için hazırladık. Bol paça tesettür kot pantolon modelleri, motifeli tesettür kot modelleri,tunikler, kaplar, elbiseler, ceketler ve daha bir çok ürün. Kot kumaşların en büyük özelliği kumaşlar gibi daha hassas olmayışı. Zaten kotun dayanıklı olmasından dolayı maden işçileri için üretildiğini de dip not olarak geçmekte fayda var.

Bu sene kot elbiselerin üzerine farklı motif işlemeleri moda. Yakın zamanda göreceksiniz saçaklı kot ceketler , saçaklı kot pantolonlar, tunikler ve daha bir sürü tarz kot tesettür giyim modelleri ile tesettür moda dünyasında farklı tasarımlar. Havalar daha da ısındığında daha açık renk kotlar giyilebilir. Daha spor giyimi sevenler için kot giyim tercih sebebi olarak ağır basmakta.

Açıkçası yeni jenerasyon kot modellerini daha çok tercih ediyor diyebiliriz. Uzun kot elbiselerin yanında diz üstünde biten kap modelleri de tasarımlar arasında yer alıyor. Gizli cepli ya da gizli fermuarlı tasarlanan tesettür kot giyim modelleri görüntü konusunda göze daha çok hitap ediyor. aşağıda sizler için hazırlığımız birbirinden şık tesettür kot giyim modellerini inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ