Tesettür Kaftan Modelleri 2022

  • 21 Haziran 2022
  • 271 kez görüntülendi.
Tesettür Kaftan Modelleri 2022

Düğün yolunda en çok eğlendiğimiz anlardan biri hiç şüphesiz kına geceleri. Oysaki gelin ve damat hariç herkese eğlenceli gelen bu gece damat ve geline bir o kadar stresli. Nasıl bir kına elbisesi giysem diye düşünüp duran gelinler için hazırladığımız birbirinden güzel tesettür kaftan modelleri 2022 tasarımlarını mercek altına aldık.

En Yeni Kaftan Modelleri 2022

En Yeni Kaftan Modelleri 2022

En Yeni Kaftan Modelleri 2022

Ayrıntılara dikkat edenler için her zamankinden daha güzel olması gereken gelinler, sultan olmak için uğraşıyor. Kına gecelerinin olmazsa olmazı kaftanlar, geçmiş yılların kültürünü günümüzdekilerle harmanlayıp modernize ederek sizlere sunuyoruz. En yeni kaftan modelleri 2022 yılı tasarımlarını incelediğinizde ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Genç Tesettür Kaftan Modelleri

Genç Tesettür Kaftan Modelleri

Genç Tesettür Kaftan Modelleri

Osmanlı motiflerinin günümüze uyarlanmasıyla ortaya çıkan genç tesettür kaftan modelleri 2022 yılında oldukça fazla tercih ediliyor. Bu motiflerde kırmızı hakimiyeti göz önüne çıktığı aşikar. Kırmızının en canlı tonu kabarık tüllerle birleştiğinde içi ısıtan hoş bir görüntü sunuyor. Canlılığı her tene uyumlu ortak renk olan kırmızı genç tesettür kaftan modelleri arasında ilk sırada yerini aldı.

Tesettür Kaftan Mavi

Tesettür Kaftan Mavi

Mavi Tesettür Kaftan Modelleri

Gelenekselliğin yenilenmiş hali olan, ayrıca kırmızının popüleritisinden uzaklaşarak farklılık arayanlar için mavi tesettür kaftan modellerini tercih olarak sunabiliriz. Turuncu, mor, yeşil ve fuşyanın dışında bizim favori rengimiz bu yıl mavi oluyor. Farklı renklerde de bir çok kaftan modellerimiz mevcut. Dilerseniz aşağıdaki resim galerimizden inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ