Tesettür Gelinlik Modelleri 2021

  • 09 Haziran 2021
  • 172 kez görüntülendi.
Tesettür Gelinlik Modelleri 2021

Düğün için beğenebileceğiniz en şık 2021 tesettür gelinlik modellerini sizler için hazırladık. Her genç kızın hayallerini süsleyen en tatlı anlardan biridir. Bu mutlu gününüzde etrafa ışık saçmak isteyen evlilik hazırlığında olan tüm genç kızlar için tesettür gelinlik modellerini araştırdık. Tesettürlü bayanlar için hazırladığımız birbirinden şık tesettür gelinlik modelleri 2021 yılı tasarımları sayfamızın içeriğinde..

2021 Tesettür Kabarık Gelinlik Modeli

2021 Tesettür Kabarık Gelinlik Modeli

2021 Tesettür Kabarık Gelinlik Modeli

Her kadının hayali olan bu özel günde gelin hanımların tek isteği her şeyin güzel olması.Bu mutlu günde nasıl bir gelinlik giyeceğinin her zaman hayalini kuran genç kızlarımız gelinlik seçme konusunda oldukça zorlanmakta. Binlerce gelinlik modeli arasından kendine uyan gelinliği bulmak oldukça zor olacaktır. Fakat bu yazımızda bu stresinizi yarıya indireceğiz. Değişen ve gelişen tesettür modasında evelenecek bayanlar için yeni sezona ayak uyduran tasarımlarıyla her gün yeni modeller ve tasarımlar vitrinlerde yerini almakta. 2021 yılında en çok beğenilen modellerden biri de tesettür kabarık gelinlik modeli. Radarımıza takılan bu modeller en çok tercih edilen modeller arasında ilk sıralarda.

İnce Belli Boynu Açık Tesettür Gelinlik

İnce Belli Boynu Açık Tesettür Gelinlik

İnce Belli Tesettür Gelinlikler

Bele oturan tesettür gelinlikler zayıf gösterirken şıklık ve zarafetin parçası oluyor. 2021 tesettür gelinliklere yeni bir bakış açısı getiren tasarımlar belin büzgülü kısmının aşağısında kabarık etek kısımları ile mükemmel bir ahenk oluşturuyor. Etek kısmı tül tül ve katlı bir şekilde hazırlanan ince belli tesettür gelinlik modelleri boyunuzu da olduğundan uzun gösterecek.

Üst Kısmı Dar Alt Kısmı Kabarık Tesettür Gelinlik

Üst Kısmı Dar Alt Kısmı Kabarık Tesettür Gelinlik

Üst Kısmı Dar Alt Kısmı Kabarık Tesettür Gelinlikler

Üst kısmın dar olması İslami yönden uygunluğu uygun mudur bunun araştırmasını yapıp bu modelleri tercih etmenizde fayda var. Muhafazakar kesimin iddialı parçalarından biri olarak gördüğümüz üst kısmı dar alt kısmı kabarık tesettür gelinlik modelleri tercih edebileceğiniz şık modellerin arasında yerini alıyor. Şemsiye aksesuarlı, saten etekli tesettür gelinlik, tarlatanlı tesettür gelinlik, oya işlemeli tesettür gelinlikler diğer modeller olarak aşağıdaki resim galerimizde sizlerin incelemesini bekliyor.

Tesettür Gelinlik 2021 Resimleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ