Tesettür Gelinlik Modelleri 2017

  • 23 Kasım 2016
  • 1.574 kez görüntülendi.
Tesettür Gelinlik Modelleri 2017

Tesettür gelinlik modelleri 2017 yılı tasarımlarından bahsedecek olursak; son dönemde çok daha popüler hale gelen ve ilgi çekici tasarımları ile bir adım önde yer almayı başaran tesettür giyim sektörü, yerli markaların adım atması ile birlikte çok daha etkin hale gelmiş durumda. Muhafazakar bir ülkede yaşadığımız için kıyafet tercihlerimizi de genellikle bu doğrultuda yapıyor ve özellikle dikkat etmeye gayret gösteriyoruz. Tesettür giyimin hamle yaptığı alanlardan bir tanesi de kesinlikle gelinlik modelleri oldu ve dilerseniz bu konuya da detaylı bir şekilde göz atalım.

Kapalı Gelinlik Modelleri

Sade görüntüsünün yanı sıra kabarık modelleri ile gösterişi seven hanımları da memnun etmeyi başaran kapalı gelinlik modelleri, en özel gecelerinizde yanınızda yer almaya devam ediyor. Doğru aksesuar ve ayakkabı tercihi ile birlikte sizler de düğün gecesi harika bir kadına dönüşebilir ve o gecenin gerçek kahramanı olarak sahnedeki yerinizi alabilirsiniz.

Dantel İşlemeli Kapalı Gelinlik Modelleri:

Kapalı gelinlik modelleri aramalarınıza görsel olarak en etkili biçimde yanıt veren modellerden bir tanesi de kesinlikle dantel işlemeli modellerdir. Hanımlar için dantel detayının ne kadar önemli olduğunu bilen üretici firmalar, bu konuda harekete geçmiş durumda ve en şık modelleri ile beklentilerinize yanıt vermeye devam ediyorlar. Dantel detayı genellikle göğüs bölgesi ve etek kısmında karşımıza çıkıyor ancak özel dikimevleri ile anlaştığınız takdirde bu detayı farklı bölgelere de taşıyabiliyorsunuz.

Balık Etek Tesettür Gelinlik Modelleri:

Fiziğine güvenen hanımların gözdesi olan bu özel model ile sizler de henüz tanışmadıysanız bir an önce incelemelerinizi yapabilirsiniz. Bel bölgesinde daralan, etek kısmında kabarık ve genişleyen bir model olarak tanımlayabileceğimiz balık etek kapalı gelinlik modelleri de yine muhafazakar hanımların listelerinde yer almayı başarmış olan modellerden bir tanesidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ