Tesettür Gelin Kına Abiyeleri

  • 22 Haziran 2022
  • 283 kez görüntülendi.
Tesettür Gelin Kına Abiyeleri

Bir kadının en önemli anlarından biri de hiç şüphesiz evlendiği andır. Evlenirken en önemli aşamalardan biri de kına gecesidir. Kına gecesi biz Türk milleti için bir adettir. Askere giden erkeklere, evlenen kızlarımıza kına yakılır. Peki kına gecelerinde tesettürlü hanımlarımız ne giyecek diye düşünüp dururken cevaplamak da bizlere düştü. Hiç şüpheniz olmasın tesettür gelin kına abiyelerinde en beğenilenleri sizler için derledik. Abiye tercih ederken nelere dikkat etmelisiniz bunlardan da bahsedeceğiz. E o zaman hadi başlayalım.

Gelin Kına Abiyesi Saten Tesettür

Gelin Kına Abiyesi Saten Tesettür

Gelin Kına Abiyesi Saten Tesettür

Tüm gözlerin üzerinde olacağından gelin adayının şık görünmesi gerekir. Fakat gelinin yakınıysanız sizin de şık görünmeniz gerektiği kaçınılmazdır. Belki sizin de bir talibiniz sizi uzaktan izliyordur belli mi olur. Eski zamanlarda böyle kınalarda özellikle köy yerlerinde gelin beğenme işi çok olurmuş. Gözüne kestirilen gelin adayı kına boyunca ne yapıldığı ne edildiği dikkatlice gözlenirmiş. Kısacası kimin nasibinin nereden geleceği belli olmaz. Ama kendine bakmadan da nasibim ayağıma gelsin demek olmaz kızlar. En önemlisi eş adayından ziyade kendimize verdiğimiz önemden dolayı iyi giyinmeli ve her daim temiz bakımlı olmalıyız. Gelin kına abiyesi saten tesettür modelleri de sizin şıklığınızı ön plana çıkaran önemli unsurlardan.

Kınada Giyilen Gelin Abiyesi

Kınada Giyilen Gelin Abiyesi

Kınada Giyilen Gelin Abiyesi

Giyim modasında tarzınız,sevdiğiniz renk, beğendiğiniz kumaş ve yapılan tasarıma göre abiye bulmak çok zor. Fakat bilmeniz gerekn bazı husuları bildiğiniz zaman abiye modellerinde filtreleme yaparak ürün katoloğunu daha az bir sayıya indirererk bulmanız daha da kolaylaşır. Örneğin kısa boylu bayanlarla uzun boylu bayanlar aynı modellere yönelmesi yanlış olur. Veyahut balık etli bayanlarla zayıf ince belli bayanların aynı modellere yönelmesi yanlış olabilir. Renk olarak da esmer bir bayanın seçtiği ile beyaz yüzlü bir bayanın seçtiği bir olmayabilir. Kınada giyilen gelin abiyesi seçerken bu hususlara dikkat ederseniz seçim işleminiz daha kolay bir hal alacaktır.

Yeni Sezon Kınaya Özel Tesettür Gelin Abiyesi

Yeni Sezon Kınaya Özel Tesettür Gelin Abiyesi

Yeni Sezon Kınaya Özel Tesettür Gelin Abiyesi

Abartılı abiyelerden çoğu zaman uzak durun. Çok fazla işlemeye sahip çok fazla detayın olduğu abiyeler gözleri yorabilir. Abiye tercih ederken daha sade tonlar ve sade işlemeler ilk tercihiniz olmalı. Sade şıklık her zaman daha iyi bir seçimdir. Kınaya özel tesettür gelin abiyesi olarak seçeceğiniz modeller sizin karakterinizi yansıtmalı. Sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz birbirinden ünlü markaların hazırlamış olduğu tasarımları sayfamıza taşıdık. Fikir olması amacıyla göz atmanızda fayda var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ