Tesettür Ekose Kaban Modelleri 2020

  • 05 Ocak 2020
  • 441 kez görüntülendi.
Tesettür Ekose Kaban Modelleri 2020

2019-2020 sonbahar-kış modasında trend sahibi ekose kaban modelleri göz doldurmaya devam ediyor. ekose elbise, tunik , pantolon derken hemen hemen tüm parçalarda ekoseyi görmek bizleri şaşırtmıyor. Olmazsa olmaz ekose şıklığını kombinlerinizde kullanmayı ihmal etmeyin. Ekosenin kareli ve renkli neşeli halleri ve ufak dokunuşlarla minimalist duruşları farklı görünmenin baş rolünü oynuyor. Ekose kaban içine, ekose kazak, çizgilerle ekose, kot ile ekose kısacası her parçayla ekose modellerini eşleştirmek çok akıllıca bir seçim oluyor. Ekose kaban modelleri 2020 tasarımlarını ne ile eşleştireceğiniz konusunda da bizler bir kaç ipucu vermek istedik. Gelin bakalım bu kabanlar nasıl giyilmesi gerekiyormuş birlikte inceleyelim.

Yeni Sezon Ekose Kaban Modelleri

Yeni Sezon Ekose Kaban Modelleri

Yeni Sezon Ekose Kaban Modelleri

Ekose kelimesinin Türkçe anlamı çeşitli çizgilerle oluşturulan kare şeklinde desenli kumaş demek. Ekose kabanlarla oluşturacağınız kombinlerde zorluk yaşamayacaksınız. Neden mi? Çünkü farklı renklerle oluşturulan üst üste çizgiler içinize giyeceğiniz kazak ya da triko tunik veya altınıza giyeceğiniz pantolonun illaki rengi olacaktır. Tek renk olmasındansa içinde bir kaç rengi bulundurması bayanların daha çok işine gelir. Yeni sezon ekose kaban modelleri de bunlara örnek gösterilebilir.

Kısa Ekose Kaban

Kısa Ekose Kaban

Kısa Ekose Kaban Modelleri

Tesettürlü bayanların kısa dış giyim tercih etmelerindeki en büyük sebep boyunun kısa olması diyebiliriz. Arkadaşlar boyu kısa olan bayanlar lütfen alınmasın. Kısa boylu bayanın ayak bileklerine kadar uzanan ekose kaban giymesi boyunu daha da kısa gösterecek yürüyen bir kaban ortaya çıkmış olacaktır. Halbuki kısa ekose kaban modelleri ile birlikte giyeceği bileğe kadar olan çizme ya da botlar çok uyumlu iki çift olacaktır. Hem boyunuzu uzun gösterecek hem de sizleri daha şık gösterecektir.

Spor Ekose Kaban 2020

Spor Ekose Kaban 2020

Spor Ekose Kaban 2020

Ekoselerde en çok kullanılan renk gri diyebiliriz. Gri üzerine çizilen çizgiler daha net ve anlaşılır oluyor. Gri renk kullanıldığı kıyafete spor tarz yarattığı da ayrı bir gerçek. Spor ekose kaban modelinin içine giyeceğiniz balıkçı yaka triko kazak ne kadar şık durur bir düşünsenize. Bunların örnekleri aşağıdaki resim galerimizde oldukça fazla. Uzun çizmeler de çok hoş duruyor. Mevsim geçişlerinde de oldukça fazla kullanılan ekose kabanlar 2020 yılında oldukça moda. İnstagram sayfalarında çok sıkça rastlıyoruz. Şimdi gelin birlikte en çok beğeni alan tesettür ekose kaban modelleri 2020 tasarımlarını birlikte inceleyelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ