Tesettür Çocuk Elbiseleri 2022

  • 09 Eylül 2022
  • 274 kez görüntülendi.
Tesettür Çocuk Elbiseleri 2022

Tesettür çocuk elbise modelleri 2022 yılında çok tatlı tasarımlarıyla sizlerin karşısında. Meleğinizin bu yaşlardaki yaşadığı öz güven sorunu ilerisi için çok program olur. Çocuklarınızın severek yiyeceği tesettür çocuk elbiselerini ünlü markalar sizler için tasarladı.Kimi sade kimi animasyon baskılı elbiselerle çocuğunuza çocuk olduğunu hissettirin. Özel günlerde çocuğunuza giydirebileceğiniz tesettür çocuk elbise modelleri vitrinlerde yerini aldı.

11 12 Yaş Çocuk Tesettür Giyim
11 12 Yaş Çocuk Tesettür Giyim

11-12 Yaş Çocuk Tesettür Giyim

11-12 yaş çocuk tesettür elbiseleri arasında çocukların en çok beğendiği modelleri hazırladık. Genç kızlarda ve bayanlarda olduğu gibi 11-12 yaş çocuklarında da elbise giyme isteği başlamakta. Çocuklarını İslam ahlakı ile yetiştiren anne ve babalar muhafazakar giyim tarzlarını tercih etmekte. Biz de bunu düşünerek uzun ve salaş elbise modellerini çocuklar için seçtik. Çocukların beğeneceği sade ve şık tesettür elbiseler için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Çocuk Tesettür Giyim Modelleri
Çocuk Tesettür Giyim Modelleri

Çocuk Tesettür Giyim Modelleri

7-15 yaş kız çocuklarına özel olarak hazırlanan koleksiyonda sade renkler kullanılırken çizgilere sıkça yer verilmiş. Renk renk kumaşların oluşturduğu bolca çeşit var. Tasarımlarını ve kalıplarını özenle üreten tesettür çocuk elbiseleri hava alan kumaşlardan üretilmiş. Bütün gün hareket içinde olan küçük kızlarımız için kendilerini çok rahat hissettirecek.

Mevlana Tesettür Elbise
Mevlana Tesettür Elbise

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ