Tesettür Abiye Makyaj

  • 16 Haziran 2022
  • 221 kez görüntülendi.
Tesettür Abiye Makyaj

Özel günler için abiyelerimizi seçtik. Denedik provasını yaptık. Hoşumuza da gitti. Sırada makyaj tasarımının nasıl yapılacağına geldi. Abiye modeli ne kadar önemliyse yapacağınız makyaj modeli de o kadar önemli. Yüz hattınıza göre yapacağınızın makyaj da önemli. Bu yazımızda sizlere ince suratlılar, yuvarlak suratlılar, uzun suratlılar için birbirinden farklı makyaj modelleri mevcut. Farklı bir surat yapınız varsa işi profesyonel birinin ele alması gerekir. Şimdi gelin birlikte birbirinden farklı ve güzel tesettür abiye makyaj modelleri için yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Birbirinden Güzel Tesettür Abiye Makyajları

Birbirinden Güzel Tesettür Abiye Makyajları

Birbirinden Güzel Tesettür Abiye Makyajları

Bir kadının güzel olması bence sade olmasından geçer. Sade ve duru güzellik her zaman daha dikkat çekicidir. Fakat düğün,nişan, kına gibi zamanlarda giyilen abiyelerle sade abartısız bir makyaj yapılabilir. Birbirinden güzel tesettür abiye makyajları arasından en çok tercih edilen sade abiye makyaj modelleri diyebiliriz.

En Tutulan Tesettür Abiye Makyaj

En Tutulan Tesettür Abiye Makyaj

En Tutulan Tesettür Abiye Makyaj

İnstagram gibi sosyal medya sayfalarından da çok fazla incelediğimiz makyaj modeli oldu ve en tutulan tesettür abiye makyaj modellerini sizler için seçtik. Makyaj yapılırken dikkat edilmesi gerekenler arasında en önemlisi yüzünüzü güzelce temizleyip nemlendirmeniz. Fondöten kullanacaksanız ten renginize uygun fondöten kullanmanızda fayda var. Fazla allık kullanmamaya özen gösterin. Dudak kalemi kullanarak dudağınızı daha dolgun gösterebilirsiniz.

Kırmızı Tesettür Abiye Makyajı

Kırmızı Tesettür Abiye Makyajı

Kırmızı Tesettür Abiye Makyajı

İnce ve uzun bir yüzünüz varsa allığı elmacık kemiklerinizin alt kısmına sürün. Geniş ve yuvarlak bir yüzünüz varsa allığı şakak kısmına doğru sürünüz. Dolgun yanakları olan tesettürlü bayanlar kahverengi allık kullanmaktan kaçınmalılar. Kırmızı tesettür abiye giyenlerin makyajı da yüz yapınıza göre yapılacak makyaj kadar önemli. Kırmızı tesettür abiye makyajı diğer makyaj tasarımlarından farklı oluyor.

Tesettür Abiye Makyajı

Tesettür Abiye Makyajı

Tesettür Abiye Makyajı

Makyaj bambaşka bir sanat. Evde kendinizin yapmaya çalıştığı makyaj ne kadar başarılı olur onu kestiremeyiz fakat özel davetlerde tecrübesi olmayan bir kadının makyaj denemesi yapmasını istemeyiz. Kendinizi profesyonel bir ele bırakmalısınız. Çünkü tesettür abiye makyajı kolay bir makyaj türü değil. Sizin surat yapınıza göre beğendiğiniz tesettür abiye makyaj modelini aşağıdaki resim galerisinden inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ