Tesettür Abiye Başlık Modelleri

  • 16 Ocak 2019
  • 1.349 kez görüntülendi.
Tesettür Abiye Başlık Modelleri

Özel günlere giydiğimiz abiye modellerinin başlık modelleri de abiyeler kadar önemli. Tesettür abiye başlık modelleri 2019 yılında çok şık tasarımlarla sizleri bekliyor. Düğünde nişanda sözde kınada mezuniyet gününde giyeceğiniz abiyelere yaptıracağınız başlıklar da çok önemli. İnci işlemelerin yer aldığı abiye başlıklarını gelin birlikte inceleyelim.

Pınar Şems Abiye Başı

Pınar Şems Abiye Başı

İnci İşlemeli Abiye Başlık Modelleri

İnci ilk çağlardan beri bayanların kullandığı şık bir taş. Vahşi yaşamda istiridyenin içinden bularak takılar yapılmış ve kadınlar bunu erkeği etkilemek için işe yaradığına, ve hayatının sonrasında parlaklığına inanılırmış. Günümüzde hala inci işlemeleri görmekteyiz. 2019 yılı modasında abiyelerde de inci işlemeler oldukça sık görülecek. Dikkat çeken tasarımları sizlere sunmaya devam ediyoruz. İnci işlemeli abiye başlık modelleri gördük şimdi sade ve şıklığı sevenler için sade abiye başlık modellerine bakalım.

 

Pınar Şems Tesettür Gelin Başı

Pınar Şems Tesettür Gelin Başı

Sade Abiye Başlık Modelleri

Dikkat çeken tasarımlardan uzak, sade ve şıklığı sevenler için tasarlanmış sade abiye başlık modelleri ile devam ediyoruz. Abiye modellerine abartıyı sevenler bunu dengelemek için çoğu zaman sade abiye başlıkları kullanıyor. Balık sırtı modeli sade abiye modellerinde çok şık duruyor. Abiyenin şıklığı kadar önemli olan türban tasarımını iyi bir yerde yaptırmanızı öneririz. Ama illa ben kendim yapacağım elimden geliyor bu işler diyorsanız kendinizi yapabileceği tasarımlar sayfamızda bulabilirsiniz >>> Tesettür Abiye 2019 

Tesettür Başlık

Tesettür Başlık

İnstagramda En Çok Beğenilen Abiye Başlıkları

#İnstagram son zamanlarda bayanların her şeyi bulabileceği büyük bir platform haline geldi. Eskiden google a girip arattığımız bir konuyu İnstagramda heştek(Hashtag) yaparak aratıp bulabiliyoruz. Peki tesettürlü bayanlar abiye modelleri ve abiye başlık modellerinde en çok hangi modelleri beğenmiş hiç merak ettiniz mi ? Merak ettiyseniz işte aşağıda bulunan en çok beğenilen Abiye başlık modelleri.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ