Tekbir Trençkot Modelleri

  • 01 Ekim 2016
  • 1.556 kez görüntülendi.
Tekbir Trençkot Modelleri

Kış aylarında ve sonbahar da oldukça zarif bir duruş ile bayanlara eşlik eden trençkotlar, stil yaratmak için en büyük yardımcılardan bir tanesidir. Trençkotlar yağmur geçirmeyen bir kumaştan yapıldığı için yağmurlu günlerde tüm bayanların tercihleri arasındadır. Tekbir Trençkot Modelleri arasında bayanların oldukça hoşuna gidecek birçok model bulunmaktadır. Bayanların hoşuna gidecek şekilde tasarlanan tekbir trençkot modellerinde herkesin zevkine hitap edecek bir model bulunmaktadır. Kullanışlı ve oldukça şık duran trençkot modelleri aynı zamanda oldukça uygun fiyattadırlar. Gerek spor gerekse daha şık modellerin bulunduğu trençkotlardan bayanlar kendi tarzını yansıtacak trençkota sahip olabilmektedirler.

Tekbir Spor Trençkot Modelleri

Genellikle dizlerin üstünde bitecek şekilde tasarlanan Tekbir Trençkot Modelleri arasında en çok tercih edilen spor modellerden bir tanesi belden kemer şeklinde detayı olan ve yaka kısmının geriye doğru kıvrık olması ile dikkat çeken bir modeldir. Koyu yeşilin oldukça zarif durduğu bu model bayanların tercihlerinde ilk sırada yer almaktadır. Bunun yanı sıra belden kuşakla değişik bir hava katılan ve yine yakasının geriye doğru kıvrık V şeklinde gelen pudra renkli trençkot modeli de oldukça şık duran modellerden bir tanesidir.

Tekbir Trençkot Modelleri

Tekbir Trençkot Modelleri

Tekbir Modern Trençkot Modelleri

Daha çok şık bir günde tercih edilen bu trençkot modelleri bayanlarda oldukça zarif ve şık durmaktadır. Şıklığın yakalamanın en büyük yardımcılarından bir tanesi olan bu trençkot modellerinden en zarifleri daha çok açık renklerden tasarlanan modellerdir. Açık renklerin yanı sıra düz saks mavili trençkot modelleri de oldukça şık duran renklerden bir tanesidir. Şık trençkot modellerinden en çok tercih edilen ve en şık modellerden bir tanesi de beyaz ve tatlı bir sarının birleştirildiği önlerden iki cebi bulunan modellerdir. Bu modeller genellikle kolları beyaz olarak ve kol kısmı haricinde komple sarı ya da daha tatlı bir renk ile tasarlanmaktadır. Diğer yandan dizlerin üstünde biten ve cepleri olan düz renkli trençkot modelleri de bayanların tercihleri arasında yer almaktadır. Bu modelin yanı sıra yeşil, düğmeli V yaka gelen ve kemerli yine uzunluğu dizilerde biten trençkot modeli de bayanların şıklığına ayrı bir şıklık katacak modellerden bir tanesidir.

Tekbir Trençkot Fiyatları

Tekbir Trençkot Modelleri şıklığı ve zarifliği ile bayanların odak noktası olduğu gibi fiyatları ile de bayanların ilgisini çekmektedir. Hemen hemen her bütçeye uygun bir trençkot modeli bulmak oldukça kolaydır. Bayanlar tekbir trençkot modelleri sayesinde hem bütçesine hem de zevkine ve tarzına uygun bir trençkot sahibi olabilmektedirler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ