Tekbir Pardesü Modelleri

  • 13 Eylül 2016
  • 1.652 kez görüntülendi.
Tekbir Pardesü Modelleri

Tesettürlü bayanların şıklığı yakalamak için en önemi yardımcıları pardesülerdir. Çünkü tesettürlü bir bayanının şık olmak için odak noktası dış kıyafetlerdir. Tekbir Pardesü Modelleri sayesinde tesettürlü bayanlar oldukça şık bir görünüme sahip olabilmektedirler. Dış giyim dendiğinde akla ilk akla gelen tekbir giyim, pardesü modelleri ile de farkını ortaya koyarak bayanları memnun etmektedir. Son sezon pardesü koleksiyonu ile adını iyice duyuran tekbir giyimin pardesü modelleri arasında şıklığın yanı sıra minimal detaylar da şıklık kadar son yılların sadeleşme akımını göstermektedir.

Pardesü Renk Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Dış giyim için en çok renklere dikkat edilmektedir fakat renklerin yanı sıra modeller de oldukça önemlidir. Daha çok klasik renkler yani lacivert, siyah veya kahve tonların seçilebileceği gibi alternatif olarak mavi tonları, yeşil ve bordo da seçenekler arasındadır.  Ayrıca değişik desenler ile tasarlanan pardesü modelleri son yıllara göre en çok tercih edilen pardesü modelleridir. Klasik pardesülerin yanı sıra ekose veya kareli pardesü modelleri de oldukça çok tercih edilen modeller arasındadır.

Tekbir Pardesü Trend Modeller

Tekbir Pardesü Modelleri arasında öncelikle deri detaylar, asimetrik kesimler, fermuar detaylar ve üniformatik pardesü modelleri dikkat çekenler arasında yer almaktadır. Modern ve klasik tarzları birleştirerek pardesü modellerine farklılık katan tekbir giyim oldukça başarılı sonuçlar elde etmiştir. Tekbir giyim sayesinde her stile ve her bütçeye uygun pardesü modelini tekbir giyim mağazalarına uğrayarak elde etmek mümkündür.

Pardesü Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Pardesü alırken öncelikle ne tür bir model istendiğine karar verilmelidir. Bu yüzden kişi vücut yapısını doğru bir şekilde tanımalı aynı zaman da da tesettür kıyafet dışına çıkmamalıdır.
  • Tesettürlü bayanların pardesü seçimleri üst kısmı tam oturacak etek kısmının ise biraz daha bol gelecek şekilde olmalıdır. Hem bu şekilde her vücuda uygun bir pardesü bulunur hem de tesettür giyimden çıkılmamış olur.
  • Pardesü seçimi yaparken kesinlikle vücut hatlarını belli etmeyen pardesü seçilmelidir. Tesettürlü bir bayanın vücut hatlarını belli eden bir pardesü giydiğinde tesettürün hiçbir anlamı kalmaz bu yüzden buna dikkat edilmelidir.
  • Pardesü alırken bir başka dikkat edilmesi gereken nokta ise mevsimdir. Örneğin yaz için pardesü alınıyorsa açık gri, beyaz, gülkurusu gibi renkler tercih edilmelidir.
  • Bir başka dikkat edilmesi gereken nokta ise pardesünün kumaşıdır. Mesela yaz ayları için pardesü alınıyorsa kumaş sert ve kalitesiz olursa kişinin daha çabuk terslemesine yol açar.

Bu detaylara dikkat ederek Tekbir Pardesü Modelleri arasından seçeceğiniz bir modelle çok şık görünebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ