Tekbir Ferace Modelleri 2016

  • 26 Haziran 2016
  • 4.323 kez görüntülendi.
Tekbir Ferace Modelleri 2016

Kadınların dışarı çıkarken pazara.bakkala.çarşıya,alışverişe,komşuya,güne giderken giydiği tesettür giyim modelinden bahsedeceğiz.Kısaca günlük hayatta giyilmeyen bir yer bırakmayan model olan ferace modelleri.Peki ferace modellerinde herkesçe bilinen ve kalite uygun fiyat anlayışını taşıyan Tekbir Ferace Modellerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ferace eskiden daha çok kırsal kısımda giyilen kent hayatında çok tercih edilmeyen bir tesettür giyim modeliydi.Şimdi ise durum tam tersi oldu.Şehir hayatında sıkça rastladığımız kapalı giyim modellerinden.Bu tercih meselesidir. Feracede önemli olan salaş bir yapıya sahip olması ve vücut hatlarını belli etmemesi.Çoğu kişi ferace ile pardesüyü birbirine karıştırabilirler.Ama feraceler asla pardesü değildir.Feraceler yakasızdır,bol kesimdir ve genelde siyah renk bir yapıya sahiptir.Fakat pardesüler bu şekilde değildir.

Feraceler ağırlıklı olarak sade biliriz.Düz kumaşlardan yapılırlar fakat son zamanlarda feracelere yapılan işlemeler ve motifler oldukça hoş bir görüntü sunuyor.Bunların yanında boydan fermuarlı,sırt fermuarlı gibi farklı tasarımlar da mevcut.2016 Tekbir Ferace Modellerinde bunları sıkça görebiliyoruz.Kumaş olarak biraz inceleyecek olursak pamuk kumaşın yanında,polyester ve kot kumaşlardan da tasarlanmakta. Feracelerin en büyük özelliği ise yaz aylarında serin tutma özelliğidir.Feracenin tarih olarak arap kökenli bir kelime olduğu biliniyor.Anlamı önü açık ferah elbise.Araplarda dikkat ederseniz erkek kadın hepsi ferace giyimi tercih edebilmektedir.

Aşağıda sizler için Tekbir Ferace Modelleri 2016 yılı kreasyonlarında en beğenilen modellerini yayınladık.Beğendiğiniz modelin altına yorum yaparak detaylı bilgi alabilirsiniz.Ürünleri beğenip satın almak isteyen bayanlar Türkiye’nin en büyük satış mağazalarından olan Tekbir mağazasından satın alabilirsiniz.

Tekbir Ferace Modelleri 2016 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ