Tekbir Çanta Eşarp Kombinleri-Tekbir Çantalar

  • 11 Kasım 2016
  • 1.325 kez görüntülendi.
Tekbir Çanta Eşarp Kombinleri-Tekbir Çantalar

Tekbir Çanta Eşarp Kombinleri bu sezonun stil sahiplerini merak içinde bırakıyor. Tesettürlü bir bayanın kombin oluştururken asla vazgeçemediği eşarp ve çantaları bu sezon Tekbir mağazasından temin edebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız genç ve dinamik çanta eşarp kombinlerini tanıtacağız. Özel davetlerde, yemek davetlerinde, iş görüşmelerinde, ofis hayatında kullanabileceğiniz Tekbir Çanta Eşarp Kombinleri resim galerimizde…

Tesettür giyimde en çok kullanılan aksesuarların arasında çanta modelleri geliyor. Çantalar çok çeşit olmasına rağmen Tekbir markasında deri çantalar ağırlıklı. Tekbir Eşarp Çanta Kombinleri modayı takip eden bayanların en çok beğendiği kombinler arasında. İpeksi dokunuşun en naif yaşandığı marka olan Tekbir markasının ipek eşarplarıyla deri çantalarının yaptığı kombinler inanılmaz. Naturel tonların kullanıldığı eşarp çanta kombinlerinde giyeceğiniz kıyafetin seçimi de çok önemlidir. Tesettürlü olmayan bayanlar ipek eşarbı çanta koluna dolayarak kombinini tamamlıyor. Bu son zamanlarda çok moda.

Bu senenin moda rengi bordo ve camel. 2017 yılında bu renklere çok rastlayacaksınız. Paris moda haftasında ağırlıklı olarak gördüğümüz renkler Türkiye’de de görüyoruz. Çanta modelleri çok olmasına rağmen Tekbir markası çok fazla modele girmeyip tek tip farklı desenler ve tasarımlardan çantalar oluşturmuş. Aşağıda sizler için hazırladığımız Tekbir çanta eşarp kombinleri için tasarlanmış modelleri paylaştık. Genç kızların en çok tercih ettiği modeller arasından seçerek hazırladığımız ipek eşarplar ve deri çantalar için galerimizi ziyaret ediniz.

Tekbir Çanta Eşarp Kombinleri Resim Galerisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ