Sünnet Annesi Abiye Modelleri

  • 28 Ocak 2019
  • 1.513 kez görüntülendi.
Sünnet Annesi Abiye Modelleri

Oğlunuzun en önemli gününde şık giyinmek sizin göreviniz diye düşünüyorsanız sünnet annelerine özel abiye modelleri sizlerle buluşuyor. Birbirinden şık birbirinden güzel o kadar abiye modelleri var ki sizin de beğeneceğinizden eminiz. Yeni konseptlerde artık mevlit organizasyonları yapılmakta. Sünnet mevlidinde olsun sünnet eğlencesinde olsun rahatça giyeceğiniz çok şık abiye modellerini incelemek için yazımızın devamını okuyun. Sizlere kısa bilgiler vereceğiz.

En Güzel Sünnet Annesi Abiyeleri

En Güzel Sünnet Annesi Abiyeleri

Oldu Da Bitti Maşallah Sünnet Annesine Nazar Değmez İnşallah

Başlığımız biraz dikkat çekici olsa da biraz güldürücü olsun istedik. İnternette en çok arananları incelediğimizde tesettürlü bayanların gelin annesi sünnet annesi abiye modelleri şeklinde bir çok arama yaptıklarını ve çok fazla seçenek bulamadıklarını fark ettik. Buna istinaden birbirinden şık modelleri sünnet anneleri için bir araya getirdik. Farklı renk ve tasarımlara sahip tasarımları vitrinlere koyduğumuzda çoğu tesettürlü bayandan aldığımız tepki “inanmıyorum aradığım abiye” oluyor.

Tesettür Sünnet Annesi Beyaz Abiye

Tesettür Sünnet Annesi Beyaz Abiye

Sünnet Annesine Beyaz Abiye Çok Yakışıyor

Özellikle açık renk tonları daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. Fakat açık renklerin arasında en çok tercih edilen ise tabiki beyaz. Adeta melek gibi olmuşsun kelimesine karşılık gelen tesettür sünnet annesi beyaz abiye modelleri sizlerin de çok hoşuna gidecek. Sünnet töreni aile hayatında ve çocuğunuz üzerinde çok fazla hatıra bırakan bir olaydır. O yüzden ileride çocuğunuzla birlikte fotoğraflara baktığınızda annesinin ona ne kadar değer verdiğini fark etmesine yarayacak şık abiyeleri aşağıdaki resim galerimizde inceleyebilirsiniz.

Kapalı Sünnet Annesi Abiye Modelleri Resim Galerisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ