Sünnet Annesi Abiye Elbise 2022

  • 02 Şubat 2022
  • 334 kez görüntülendi.
Sünnet Annesi Abiye Elbise 2022

2022 sünnet düğünlerinde zarif ve şık sünnet annesi abiye elbise 2022 tasarımlar, şıklığın adı haine geliyor. Dantel işlemeler, çiçek motifleri, balon kollar, pileli kumaşlarla zenginleşen parçalar bazı zamanlar helen uygarlığı dönemindeki modeller bazı zamanlarsa uçuş uçuş şifon abiyeler size çok güzel bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Kıymetli oğlunuzun erkekliğe ilk adımlarından olan sünnet töreninde ne giyeceğinize karar veremediyseniz yazımızda sizlere bunlardan bahsedeceğiz.

Çocuğunuz doğduğu ilk yedi günde yapılması gereken sünnetlerden bir tanesi kız çocuğunuzsa kulağını deldirmek oğlan çocuğunuz ise sünnet ettirmektir. Sağlık açısından bilimsel olarak da kanıtlanmış bu işlem çocuğunuzun gelişimi açısından da çok önemlidir. Bu kısa bilgiyi de verdikten sonra sünnet günü sünnet annesinin giyebileceği şık abiye elbise modellerine geçelim.

2022 Tesettür Sünnet Annesi Abiye

2022 Tesettür Sünnet Annesi Abiye

2022 Tesettür Sünnet Annesi Abiye

Sünnet elbisesi ile uyumlu olan bir abiye seçmenizde fayda var. Diyelim ki abiyeyi sünnet kıyafeti ile uyumlu bir model seçmediniz, şalınızı bu renkte seçerseniz bu işe özendiğinizin ispatı olacaktır. Şifon ya da saten olarak tasarlanabilen bu abiye elbise modelleri açık mavi, lila, beyaz, bordo ve su yeşili olarak tercih edilebilir. Hem ışıltısı yüksek hem de minimal detaylara sahip bu tasarımları 2022 tesettür sünnet annesi abiye bölümünde bulabilirsiniz.

Sünnet Çocuğunun Annesi Tesettür Giyim

Sünnet Çocuğunun Annesi Tesettür Giyim

Sünnet Çocuğunun Annesi Tesettür Giyim

Optimal renklere karşı gelen pastel tonlar, feminen tasarımları arkasına alarak bayrağı yükseklere çıkarıyor. Sünnet töreninde elegan duruşuyla ilk akla gelen renkler açık mavi, lacivert ve bordo oluyor. Yaz günlerinde hava alan kumaşları sayesinde terleme olasılığını da ortadan kaldırıyor. Pozitif enerjisiyle gelen davetlileri pozitif enerji ile karşılayıp pozitif enerjiyle uğurluyor. Sünnet çocuğunun annesi tesettür giyim modellerinden önemli bir kaç örnekle sizleri resim galerimizde bekliyoruz.

Tesettür Sünnet Annesi Kıyafetleri 2022

Tesettür Sünnet Annesi Kıyafetleri 2022

Tesettür Sünnet Annesi Kıyafetleri 2022

Sünnet düğünü ve davet hazırlıklarının birbirine karıştığı bu günlerde davet kıyafeti olarak tesettür sünnet annesi kıyafetleri 2022 tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Hayatı sizler için kolaylaştıran alışverişi ayağınıza getiren online satış mağazalarından satın alabilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu tasarımlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için beğendiğiniz model altına aklınıza takılan soruları yazabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ