Setrms Gömlek Modelleri 2018

  • 11 Eylül 2018
  • 529 kez görüntülendi.
Setrms Gömlek Modelleri 2018

Enerji veren desenleriyle bildiğimiz Setrms gömlek modellerini bu sene daha kadınsı detaylara yerini bırakıyor. Setrms Gömlek Modelleri 2018 yılı tasarımları incelediğimiz zaman bunu daha iyi anlıyoruz.Çizgi, çiçekli, ve puantiyeli desenlerin yerini dantel işlemeli gömlekler aldı.

Dantel Detaylı Gömlek Modelleri

Sıcak yaz günlerinde özel dokulu kumaşlarıyla terletmeyecek etek ve pantolonlarla şık kombinler oluşturabilirsiniz. Her zamankinden daha fazla heyecan yaratan kumaşlar yaz aylarının geldiğini bize müjdeliyor. Setrms gömlekler kısa kesimlere sahip. Biraz dar kesim diyebiliriz. 2018 Setrms gömlek modelleri dantel işlemelere sahip.Kadınsı ruhu öne çıkaran dantel işlemeler her renkle kombin imkanını sizlerin önlerine sunuyor. Alışverişte, okulda, dersanede, üniversitede , bayramlarda kısacası gündelik ve özel hayatta her zaman tercih edebilirsiniz.

Nar çiçeği, hardal sarısı, şeker pembesi, parlement mavisi renkler bu sezonun en çok sevilen renklerinden. Setrms bu renkleri gömleklerinde çok güzel kullanmış. İlhamını kavurucu sıcaklardan sonra gelen sonbahar renklerinden alan Setrms özel günlerin vazgeçilmezi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ