Setrms Ferace Modelleri 2019

  • 05 Mayıs 2019
  • 1.054 kez görüntülendi.
Setrms Ferace Modelleri 2019

Keşfedilmek için can atan Setrms ferace modelleri 2019 yılı tasarımları adeta Sezar’ın hazinesi kadar kıymetli ve değerli. Sade şıklığı yansıtmayı seven marka ferace denince akla ilk gelen renklerden siyah ve koyu tonları ile feracelerini hazırladı. Sade şıklığı yakalamanın tam vakti diyenler için kaçırılmayacak fırsatlarla Setrms feraceler sizleri bekliyor. Kollarına ve etek kısımlarına yapılan farklı ve göz alıcı işlemeler feracelerin adresi olmayı devam ettirmeyi başaran Setrms’in çok tercih edilmesini sağlıyor.

Siyah Sade ve Şıklığın Temsilcisi Olmayı Sürdürüyor

Dilerseniz beli kuşaklı kemerlerden tercih edin dilerseniz boydan fermuarlı feraceleri tercih edin ama şunu bilmelisiniz ki hangisini tercih ederseniz edin şık görüneceğinize emin olabilirsiniz. Siyah rengin feracelerdeki vazgeçilmezi olduğunu iddialı bir şekilde sürdürmeye çalışan marka yaptığı ferace tasarımlarında da adeta bize mesaj veriyor.

Çiçek İşlemeli Setrms Ferace Modelleri

Siyahın şıklığına renk getirecek çiçek işlemeler ile farklı bir ahenk yaratmayı başaran çiçek işlemeli Setrms ferace modelleri baharın geldiğini bize müjdeliyor. Fırfırlar, tüller, çiçek işlemeler, fermuarlı detaylar feracelere farklı bir hava kattığını söyleyebiliriz. Gelin biraz da 2019 yılının trend olan tüllü ferace modellerini inceleyelim.

Setrms Tüllü Ferace Modelleri

Setrms Tüllü Ferace Modelleri

Setrms Tüllü Ferace Modelleri

Sanki tüllü bir etek giymiş gibi görünen fakat ferace olan Setrms tüllü ferace modelleri bu seneki moda olan tül detaylarla ters köşe yapmayı başarıyor. İnce düşünülmüş şık detaylar farklı görünmeyi sevenler için bir çıkış kapısı. Yaz aylarında rahat giyinmenin tadına varak isteyenler bu parçayı kaçırmamalılar. Şimdi gelin tüm tazeliği ile 2019 Setrms ferace modellerini birlikte inceleyelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ