Şal Bağlama Modelleri 2020

  • 09 Mayıs 2020
  • 990 kez görüntülendi.
Şal Bağlama Modelleri 2020

Eşarp ya da şal tercih ederken bayanların her zaman düşündüğü tek bir nokta vardır. O da alınan şalın veya eşarbın nasıl bağlanılacağı? Biz de bu soruya bir yanıt olarak işin profesyonellerinden şal bağlama modelleri 2020 trendlerini topladık. Hem pratik hem de duruşuyla konfor sağlayan şal bağlama tekniklerini keşfederek siz de bu rahatlığı sağlayabilirsiniz. İpek olsun, pamuklu kumaş olsun ya da kaşmirolsun… Kumaş yapısı itibari ile kısaca ne olursa olsun öğrencilerin, çalışan hatunların, kolay bir anlatımla hayatını dışarda olarak idame ettiren tüm tesettürlü bayanların pratik kurtarıcısı ve kombin tamamlayıcısı olmaya devam ediyor. Çoğu zaman dönüp aynaya bakamadığımız zamanlarda dahi bozulmayan yapısıyla şal bağlama teknikleri nelerdir? Gelin bunun cevabını birlikte verelim.

Saten Şal Bağlama Çeşitleri

Saten Şal Bağlama Çeşitleri

Saten Şal Bağlama Çeşitleri ?

Saten kumaşın ne olduğundan bahsedelim. Saten; yüzeyi kaygan, aşırı parlak ve düz bir kumaştır. Ayrıca dokuma çeşidi olarak geçmektedir. Dokunurken iplikler kumaşın her iki yüzünde çok sık ve birbiri üzerine dokunmuştur. Peki satenden yapılan şallar nasıl bağlanır? Saten şalı bağlamanın kolay yolu bone kullanmaktır. Gün içi rahat etmenin püf noktası bonedir. Bone kullanımı kaygan olan saten kumaşı başa sabitlemeye ve bağlanan şalın uzun süre kullanılabilir hale gelmesine imkan tanır.Bone kullanarak saçınızın görünme ihtimalini ortadan kaldırın. Saten şal bağlama çeşitleri olarak sizlere hazırladığımız birbirinden şık tasarımları sayfamızın aşağısından inceleyiniz.

Çiçekli İpek Eşarp Bağlama

Çiçekli İpek Eşarp Bağlama

Çiçekli İpek Eşarp Bağlama

Son zamanların modası çiçekli eşarp modelleri ile devam ediyoruz. Birbirinden güzel ipek eşarpları bağlama modellerini aşağıdaki resim galerimizde inceleyebilirsiniz. Farklı kıyafetlerle şık kombinleri oluşturabileceğiniz çiçekli ipek eşarplar ile bunları bağlama yöntemlerini sizler için mercek altına aldık.

En Kolay Şal Bağlama Yöntemleri

En Kolay Şal Bağlama Yöntemleri

En Kolay Şal Bağlama Yöntemleri

Özellikle zamansal problemleri olan bayanlar için en kolay şal bağlama yöntemlerini derledik.Kolay şal bağlama yöntemlerinden bahsederken kısaca şal bağlarken İslami usullere göre bağlamanın gerekliliğinden bahsetmeliyiz. Örneğin şal bağlayıp saçın ön kısmını göstermek doğru bir hareket değildir. Ya da şal bağlarken boynun açık kalması İslami usullere aykırıdır. Sadece bir iki hareketle kolayca bağlayacağınız şal modellerini aşağıdaki resim galerimizde bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ