Pullu Payetli Tesettür Tunikler

  • 31 Ağustos 2019
  • 879 kez görüntülendi.
Pullu Payetli Tesettür Tunikler

Payet kelimesinin anlamıyla başlamakta fayda var bayanlar. Payet ışıltı, pullu, ışıl ışıl anlamı taşımaktadır. Payetli tunik modelleri de gösterişi seven bayanlar için hazırladığımız tasarımlardan. Özellikle görselin öne çıktığı konseptlerde tercih edilebilir. Düğünlerde, gece davetlerinde, özel yemeklerde daha çok tercih edilir.

Payetli Tunik Modelleri

Payetli Tunik Modelleri

En Güzel Payetli Tunik Modelleri

Işıl ışıl pırıltılı tuniklerin yeni sezonda dikkatleri çektiğini söyleyebiliriz. Daha zengin bir hava kattığını söylesek görgüsüz olmayız umarım. Objektif yorum yapmak sizler için yapabileceğimiz en önemli hususlardan. Çoğu markanın payetli pullu tunikleri mevcut fakat biz sizler iöin tesettürlü bayanların en çok beğendiği modelleri sayfamızda topladık.

Tesettür Payetli Tunik Modelleri

Tesettür Payetli Tunik Modelleri

Tesettür Payetli Tunik Modelleri

Tamamen payetli olan tuniklerin yanında parça parça payetlerin olduğu tunikler de mevcut. Tesettürlü bayanlar gündelik hayatta genelde kolları payetli tunikleri tercih ediyor. Özel davetlerde ise tam parça payetli tunikler daha çok tercih ediliyor. Tesettür payetli tunik modelleri arasında sizlere göstermek istediğimiz tasarımlar aşağıda resim galerimizde mevcut. Beğendiğiniz tasarım hakkında detaylı bilgi almak isterseniz yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ