Pınar Şems Abiye Modelleri 2019

  • 12 Ocak 2019
  • 781 kez görüntülendi.
Pınar Şems Abiye Modelleri 2019

Pınar Şems Abiye Modelleri 2019

Yeni sezona ilk adımlarımızı attığımız şu günlerde nişan, düğün, özel davetlere hazırlık yapan bayanlar için titizlikle hazırladığımız Pınar Şems abiye modelleri 2019 yılı tasarımlarını sayfamızda en beğenilenler arasında yerini aldı. Her tasarımcının kendine has ince dokunuşları olur. Pınar Şems abiyelerini tasarlayan tasarımcılar da ince dokunuşlrıyla tesettürlü bayanların bir abiyede neleri isteyebileceğini çok iyi tetkik etmiş.

2019 Pınar Şems Abiye

2019 Pınar Şems Abiye

Dantel İşlemeli Tesettür Abiye Modelleri

Sayfamızda belki yüzlerce abiye modelini sizlere tanıttık. Dünyaca ünlü tasarım markalarının dahil abiye modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Yapmış olduğumuz istatistik çalışmalarında tesettürlü bayanlar en çok dantel işlemeli abiyeleri tercih etmişler. Dantel işlemeler bayanların daha çok dikkatini çekiyor. Dantelin kadınsı hissettirdiğini biliyoruz fakat bu kadar tercih edilebileceğini inanın biz de düşünememiştik. Bu sebeple dantel işlemeli tesettür abiye modellerini sizler için hazırladık.Pınar Şems abiye modellerinde dantel detaylara yer vererek modanın iyi bir takipçisi olduğunu bizlere tekrar gösteriyor.

2019 Pınar Şems Abiye

2019 Pınar Şems Abiye

Saten Kumaşlı Tesettür Abiye Modelleri

Saten kumaşların al benisi çok yüksektir. Her zaman havalı ve pahalı bir hava katar. Özel günlerde de her zaman dikkat çekmeyi başarmıştır. Saten kumaşlı tesettür abiye modelleri özel davetiyelerin, nişanların, düğünlerin vazgeçilmezi. Uçlarına yapılan dantel işlemelerle daha da ayrıntılı bir hal almış.

2019 Pınar Şems Abiye

2019 Pınar Şems Abiye

Tül detaylı pelerinleri ile, pul ve dantel işlemeleri ile, ceketli abiye modelleri ile Pınar Şems abiye modelleri 2019 yılı tasarımlarını sizlere tanıtmaya çalıştık. Aradığınız farklı tasarımları bulacağınız resim galerimiz aşağıdaki resim galerimizde mevcut. Fiyatlarını merak eden ziyaretçilerimiz yorum kısmından bize sorularını yöneltebilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ