Pileli Eteklerle Yapılan En Şık Tesettür Kombinler

  • 14 Eylül 2019
  • 504 kez görüntülendi.
Pileli Eteklerle Yapılan En Şık Tesettür Kombinler

Bu sezon pileli eteklerle yapılan kombinler çok moda. Neyle kombinleyeceğim diye düşünmeden elinize aldığınız her bir kıyafetle kombini oluşturabilirsiniz. Trendler arasında yerini aldıktan sonra bu yeri kimseye bırakmayan bir tasarımdan bahsediyoruz. Pileli etek kombini nasıl yapılır ? Pileli etekle spor ceket birlikteliği var ki bunu es geçemeyiz. Öncesinde 2016 yılında hatırlarsınız deri ceket giymek çok modaydı. Bu sezonda jean ceketler çok moda. Pileli etekleri de kot ceketlerle kombinleyerek en şık tesettür kombin modelini oluşturuyoruz. Şimdi diğer kombin modelimize el atalım.

 

Mor Pileli Eteklerle Yapılan Kombinler

Mor Pileli Eteklerle Yapılan Kombinler

Mor Pileli Eteklerle Yapılan Kombinler

Antik çağdan günümüze kadar gelen kadını simgeleyen “mor”renk bu kez pileli eteklerde kendini göstermeye başladı. Kadın haklarının asil duruşu MOR, bu kez kadının güçlü duruşunu pileli eteklerde kendini gösterecek. Mor pileli eteklerle yapılan kombinler şıklığı ve farklılığı seven bayanlar için farklı bir kombin önerisi.

 

Pileli Eteklerle Yapılan Kombin Önerileri

Pileli Eteklerle Yapılan Kombin Önerileri

Pileli Eteklerle Yapılan Kombin Önerileri

Kışın pileli etek tercih ediyorsanız triko kazak tercihiniz olmalı. Altına süet deri bir bot uygun çanta uygun şal ya da eşarp ve çanta şıklığınıza şıklık katacak. Pileli eteklerle yapılan kombin önerilerini incelediğimizde yaz aylarında tişört ile pileli etekleri kombinleyenleri de gördük. Fakat önemli nokta bu kombinde tişörtünüzü mutlaka eteğinizin içine sokmayı unutmayın. Triko kazaklarda da eteğin  bittiği bel kısmı ile triko kazağın bel kısmı aynı hizada olmalı. Çok uzun triko kazakların pileli eteklerle hoş durmadığını söyleyebiliriz.

Tesettür Etek Gömlek Kombini

Tesettür Etek Gömlek Kombini

Tesettür Pileli Etek ve Gömlek Kombini

İşte en can alıcı kombin çeşidini sona sakladık. Bir kombin ancak bu kadar şık durur. Uzun görünmek isteyenlere uzun, zayıf görünmek isteyenlere kendini zayıf gösteren bu kombin bayanlar tarafından çokça tercih ediliyor. Bizim editör olarak da en çok tercih ettiğimiz kombin modeli gömlek ile yapılan kombin diyebiliriz. Gömleği içinize katabilirsiniz. Ya da bir kısmını içeri diğer yarısını dışarı salabilirsiniz. Bizim tercihimiz içeri katmanızdan yana. Tabiki tercih sizin. Şimdi sizler için hazırladığımız en şık tesettür pileli etek kombinilerini aşağıdaki resim galerimizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ