Payetli Tesettür Abiye Modelleri

  • 05 Nisan 2021
  • 291 kez görüntülendi.
Payetli Tesettür Abiye Modelleri

Özel günlerde davet edilen konseptlerde aklımıza her zaman ışıl ışıl pırıltılı abiye modelleri gelir. Payetli tesettür abiye modelleri ışıltılarıyla gecenin en beğenilen abiyeleri olmasında yardımcı olur. Bu özel abiyeler zamana ve mekana göre farklılıklar gösterirken,tesettürlü bayanların zevki ve tarzına uygun olarak da gardırobunuzda olmazsa olmaz kıyafetler arasında yer alıyor.

Kürk Detaylı Payetli Tesettür Abiye

Kürk Detaylı Payetli Tesettür Abiye

Kürk Peluş Detaylı Tesettür Abiye

Rahatlık şıklık ve sadelik arayanlar için ön plana çıkan kürk detaylı tesettür abiye tasarımı abiye koleksiyonları içerisinde en çok dikkat çeken modellerden. Payetlı parlak kumaş ve omuzlarındaki peluş kürk işlemeleri çok tatlı bir hava katıyor. Nişan söz gibi özel günlerde giyebileceğiniz bu abiyeler sizlere çok farklı hissettirecek.

Pullu Payetli Tesettür Abiye

Pullu Payetli Tesettür Abiye

Pullu Payetli Tesettür Abiye

Pullu payetli tesettür abiye koleksiyonunda siyah uzun payetli abiyeler dikkat çekiyor. Pullu payetli işlemeler ile şıklık katılan abiyeler bel kemerindeki saten detay ile göz kamaştırıyor. Payet abiyeye vurgu vurmak için portföyünüze çanta ekleyebilirsiniz.

Pul Payetli Salaş Abiyeler

Pul Payetli Salaş Abiyeler

Pul Payetli Salaş Abiyeler

Sade giyimi hayat tarzı haline getirenler için payetli abiyeler iddialı gibi görünebilir fakat dozunda seçimlerle gayet başarılı bir sonuç elde edebilirsiniz. Sizi daha öz güven ve güçlü gösterecek pul payetli salaş abiyeler ile özel davetlere daha kısa sürede hazırlanabilirsiniz. Pullar ve ışıltılar birbirine entegre edildiğinde asil bir görüntü ortaya çıkarabilir. Özel davete gideceğinizde siyah pul payetli abiye modellerini tercih etmenizi öneririz. Farklı tarzlarda abiye modellerini bulacağınız resim galerimizi sayfanın alt kısmından inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz model hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız yorum kısmından sorularınızı yazabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ