Nişan Türban Modelleri 2020

  • 04 Mayıs 2020
  • 785 kez görüntülendi.
Nişan Türban Modelleri 2020

Gelin adaylarımızın nişan günlerinde giyeceği türban modelleri bu özel gününüzde nişan abiyenizden sonra en önem arz eden ve dikkat çeken bir konu. Hayal ettiğiniz bir masalsı nişan töreninde yapacağınız türban modeli sizin güzelliğinizi ortaya çıkaracaktır. Yenilikçi ve modern ayrıca 2020 tasarımlarına ait tesettürlü bayanların en çok beğendiği ve tercih ettiği nişan türban modelleri 2020 tasarımlarını sizler için hazırladık.

Kafa Şekline Göre Nişan Türban Modeli

Kafa Şekline Göre Nişan Türban Modeli

Kafanızın Yapısına Göre Türban Modeli

Her türban modeli her bayanda güzel durmayabilir. Bunlardan en önemlisi kafa yapınız. Kafa yapınıza bağlı olarak yüz hatlarınız çok önemli. Örneğin yuvarlak bir yüze sahipseniz nasıl bir model seçmeniz gerekir? Ya da sivri bir çene yapısına sahipseniz türban modeli seçiminiz nasıl olmalı? İşte tüm bu sorularınızın cevabını yazı olarak değil de sizlere görsel olarak hazırladık. Aşağıdaki resim galerimize baktığınızda yuvarlak, sivri, geniş çene yapısı, geniş alınlı bayanlarda nasıl bir nişan türban modeli tercih edilmeli inceleyebilirsiniz.

 

 

Kilolu Bayanlara Özel Nişan Başı Türban Tasarım

Kilolu Bayanlara Özel Nişan Başı Türban Tasarım

Kilolu Bayanlara Özel Nişan Türban Modeli

Kilolu demek bazı zamanlar hakaret sayılabilir fakat biz öz güveni yüksek bayanlarda bu sorunu yaşamıyoruz. Eğer alınan arkadaşlar varsa onlar için balık etli diyelim gönülleri kırılmasın. Kilolu bayanlar yüz hatlarını çok fazla sıkmayacak şekilde nişan türban modeli tercih edebilirler. Güzel bir makyaj yüz hatlarını daha belirgin hale getirerek daha zayıf görünmenizi sağlayabilir. Türban modelini seçmeden önce çok iyi bir makyöz ayarlamanız gerekecek. Bununla ilgili bu konunun uzmanlarından yardım alarak hazırladığımız çok detaylı bir yazı hazırlamıştık. Tesettür makyaj modelleri başlıklı yazımızdan göz atabilirsiniz.

En Beğenilen Nişan Türban Tasarımları

En Beğenilen Nişan Türban Tasarımları

En Beğenilen Nişan Türban Tasarımları

Birbirinden ünlü tasarımcıların sanat eserleri diyebileceğimiz çok şık 2020 nişan türban modellerini sizler için seçtik. Şık olmanın yanında uzun süre sizin konforunuzu düşünerek tasarlanmış türban modellerini çok beğeneceksiniz. Gözlerin üzerinizde olacağı bu özel günde sizleri çok özel hissettirecek en beğenilen nişan türban tasarımları için resim galerimiz sizleri bekliyor. Beğendiğiniz tasarımı kuaförünüze ya da türban tasarımcınıza göstererek sizlere fikir sağlamanıza yardımcı olmaya çalıştık. Umarım her şey dilediğiniz gibi olur.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ