Nişan Türban Modelleri 2019

  • 15 Ekim 2018
  • 2.326 kez görüntülendi.
Nişan Türban Modelleri 2019

2019 düğün sezonu açıldı açılacak derken söz, nişan ve düğün hazırlıkları başladı. Nişan türban modelleri 2019 yılı tasarımlarını sizlere yardımcı olmak için hazırladık. İnstagramdan derlediğimiz en güzel modellerle çok şaşıracağınız nişan türbanları ile karşınızdayız.

Nişanda Nasıl Bir Türban Modeli

Nişanda Nasıl Bir Türban Modeli

En Güzel Nişan Başı Türban Modelleri

2019 nişan türban modelleri içerisinde eskiye nazaran daha spor türban tasarımlarına rastlamak mümkün. Yaz aylarının yaklaşmasıyla hızlanan düğün nişan organizasyonlarında gelin adaylarının koşuşturması da hızlandı. Hazır türban modelleri mevcut olmasına rağmen tesettürlü bayanlar kuaför ve türban tasarım yerlerinde şık türban modellerine sahip olmanın peşinde. İnsan hayatında bir kere evleniyor bu lafı çoğu yerde duyuyoruz. Her şeyin mükemmel olmasını isteyen bayanlar için İntagramın fenomen türban tasarımcılarından derlediğimiz nişan başı türban tasarım 2019 modellerini sizler için hazırladık.

Tesettür Gelin Nişan Başı

Tesettür Gelin Nişan Başı

Nasıl Bir Türban Modeli Seçmeliyim?

Saten bir türban tasarımı mı? yoksa tüllü bir türban tasarımı mı olmasını istiyorsunuz. Türban modelinde çiçekten taçlar ya da pullar ya da inci taşlar işlemesi istiyor musunuz ? Öncelikle nasıl bir şey düşündüğünüze karar verin. Nişanı yapacağınız yer de çok önemli. Evde mi olacak ? Yoksa bir düğün salonunda mı ? evde olacaksa fazla abartılı şeylerden kaçınmanızda fayda var. O yüzden ipek şallardan türban tasarımı yaptırılabilir. Abiye ya da elbisenizle bir ton koyu olabilir. Genelde bayanlar aynı renk seçiyor. Eğer düğün salonunda yapacaksanız tül detaylı abiye ve tüllü türban tasarımı çiçek taç detaylarla süslenebilir. Pul işlemeler salonda göze batmayacaktır. Nişan Türban Tasarım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ