Kot Detaylı Tesettür Tunik Modelleri

  • 20 Ekim 2021
  • 147 kez görüntülendi.
Kot Detaylı Tesettür Tunik Modelleri

Gardıroplarda 2021 yılında klasik parçalardan ziyade kot detaylı tesettür tunik modelleri enerjisi ortaya çıkıyor. Tasarımda spor giyimi sevenler için tuniklerin üzerine enjekte edilen kot detaylar tesettürlü bayanlar tarafından oldukça beğenildi. Sonbahar serinliğine karşı üzerinize alacağınız kot ceketler kombininizi tamamlamak için yeterli. Sezon değişse de şıklığını koruyan kot detaylı tunikler yaz kış giyilmeye hazır.

Kot Parça Tesettür Tunik

Kot Parça Tesettür Tunik

Kot Parça Tesettür Tunik

Yaz sıcaklarından kurtulduk fakat hafif serin havalarda ne giyeceğimizi bilemiyorsak ne ince ne kalın giyim tarzı olan kot parçalara yer verebilirsiniz. Bütün tesettürlü bayanların kot kumaştan mutlaka bir pardesü, bir kap, bir tunik vardır. Yazın sıcaklarında ince kot iplikten dokunmuş yumuşak kot ile vücudu rahatsız etmeyişi yaz kıyafetlerimizin başında geliyor. Kot demek başlı başına spor giyim demek. Spor giyim demek giydiğiniz zaman içinde rahat edebilmek demek. Kot parça tesettür tunik modellerinde farklı tasarımları sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Kot Detaylı Tesettür Tunik

Kot Detaylı Tesettür Tunik

Kot Detaylı Tesettür Tunik

Seçtiğimiz kot tunikler yaka detayları, fermuar ayrıntısı, kemer kısmı ile kot özelliklerini taşıyan spor bir tasarım. Bir deniz mavisi, bazen gökyüzü mavisi, veyahut bulut mavisi de diyebilirsiniz. Böyle tuniklerle istediğiniz aksesuarları birleştirebilirsiniz. Ayakkabılar, çantalar, küpeler, yüzükler böyle kot tunikleri kendiniz de kombinleyebilirsiniz.  Kotun oluşum hikayesinde bildiğiniz gibi kömür ve taş işçilerinin giyim ihtiyacını karşılamak için sert ve dayanıklı kumaşın ihtiyaç vasıl olmasından dolayı meydana çıkmıştır. Kot detaylı tesettür tunik modelleri de uzun zaman giyeceğiniz tasarımları oluşturuyor.

En Güzel ot Detaylı Tesettür Tunikler

En Güzel Kot Detaylı Tesettür Tunikler

En Güzel Kot Detaylı Tesettür Tunikler

Çok farklı markalardan derlediğimiz en güzel kot detaylı tesettür tunik modellerini sizler için derledik. Kimi tasarımın kolları, kimi tasarımların yakaları, kiminin fermuar ve düğme kısımları kot detaylara yer veriyor. İsterseniz kışlık penye tunik modeli tercih edebilirken isterseniz yazlık ince kumaş tuniklerini tercih edebilirsiniz. Beğendiğiniz model hakkında detaylı bilgi almak için yorum kısmından sorularınızı bırakabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ