Kapüşonlu Tesettür Sweatshirt Modelleri 2020

  • 18 Kasım 2019
  • 951 kez görüntülendi.
Kapüşonlu Tesettür Sweatshirt Modelleri 2020

Soğuk havaların bastırmasıyla beraber kalın parçalara olan ihtiyacımız devam ediyor. Geçen sezonda birbirinden güzel sweatlerin spor kombinlerde çok şık durduğunu görmüştük ve bu ilginin bu sezon da devam ettiğinin farkına vardık. Buna dayanarak İnstagramda en çok beğenilen tesettür sweatshirt modellerini sizler için hazırladık. Sade sweatlerle beraber yazılı sweatler de çok tercih ediliyor. Moda dünyasında sokak trendi denilen sokağa kulak vermiş ünlü tasarımcıların spor giyimde bayanların çok tercih ettiği giyim tarzı arasında sweatshirt ün aldığının bilgisini verdiler. Gelin birlikte en beğenilen spor kombinlerin baş rolü sweatshirtleri inceleyelim.

Tesettür Sweatshirt Kapüşonlu 2020

Tesettür Sweatshirt Kapüşonlu 2020

Sportif Şıklığın Başrolü Sweatshirtler

Uzun ve bol sweatler tesettürlü bayanlar tarafından çokça tercih ediliyor. Hem vücut hatlarını belli etmemesi hem de spor şıklığın çokça tercih edilmesi bunlarda en büyük etkenler. Tesettür uzun sweatshirt modelleri 2019-2020 sonbahar kış mevsim geçişinde kalın giyildiğinde terleten ince giyildiğinde üşüten ne giysem diye düşünen bayanlar için de ayrı bir tercih. Sweatshirtlerin kot pantolonlarla olan mükemmel uyumu bizleri heyecanlandırmaya devam ediyor.

Tesettür Sweat Tunik

Tesettür Sweat Tunik

Tesettür Sweat Tunik Modelleri

Tunik gibi görünen önü boydan boya fermuarlı tesettür sweat tunik modelleri ile devam ediyoruz. Gömleklerin üzerine de giyebileceğiniz sweatlerle beraber klasik giyimle spor giyimi harmanlayabilirsiniz. İçi yünlü olan sweatlerle kışa daha iyi göğüs gererken ince sweatlerle mevsim geçişlerinde sorun yaşamazsınız. İnce gelse dahi sweatlerle beraber üzerinize tesettür şişme yelek modellerini tercih edebilirsiniz.

Uzun Kapüşonlu Sweatshirt Bayan

Uzun Kapüşonlu Sweatshirt Bayan

Kapüşonlu Uzun Sweatshirt Modelleri

Uzun ve salaş sweatlerle 2019-2020 sonbahar kış sezonunu en şık haliyle atlatmanız mümkün. Kimi zaman yürüyüşlerde kimi zaman markete giderken kimi zaman misafirlikte rahat etmek için tercih edebileceğiniz özellikle tesettürlü bayanların uzun ve salaş tercihi bizleri bu modellerin araştırılmasına itti diyebiliriz. Online satış mağazalarının istatistiğine baktığımızda spor giyimde tesettürlü bayanlar sweat modellerine daha çok baktığını görüyoruz. Biz de sizler için kapüşonlu uzun sweatshirt modellerini hazırladık. Aşağıdaki resim galerimizden en çok beğenilen sweatshirt tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ