Kapalı Sünnet Annesi Kıyafetleri

  • 22 Mart 2019
  • 817 kez görüntülendi.
Kapalı Sünnet Annesi Kıyafetleri

Sizlere hiç bir yerde göremeyeceğiniz kapalı sünnet annesi kıyafetlerini tanıtmada iddialıyız. Abiye ve elbiselerde daha ışıl ışıl daha şık ve canlı renklerin kullanıldığı modellerle çocuğunuzun bu önemli gününde en çok sizin mutlu ve güzel olmaya hakkınız var. Pul işlemeler, inci taş işlemeler, nakış ve dantel işlemeler sünnet annesi kıyafetlerine ayrı bir zarafet katıyor. Hemen hemen çoğu elbisede dikkat çeken ince bel vurgusu. Yani burada tasarımcılar şunu demek istiyor. Oğlunuz büyüdü e tabi sizin de yaşınız ilerledi fakat sakın yaşlandığınızı hissetmeyin incecik zarif tasarımların içinde sizler de olabilirsiniz. Sünnet çocuğu annelerinin %85 i açık renk (özellikle beyaz ) renk tercih ederken %15 lik kısmı ise koyu renk tercih edebiliyor. Biz iki tercih için de modelleri sizler için derledik.

Dantel İşlemeli Kapalı Sünnet Annesi Kıyafeti

Dantel İşlemeli Kapalı Sünnet Annesi Kıyafeti

Dantel İşlemeli Kapalı Sünnet Annesi Kıyafeti

Bu sezon sünnet mevlitlerinde annelerin üzerinde dantel işlemeli kapalı sünnet annesi kıyafeti modellerini çok sık göreceğiz. Küçük oğlunuzun sünnet düğününde şık, gösterişli ve kendinden emin bir abiye modeli arayışındaysanız fiziğinize uygun en güzel modelleri sizler için hazırladık. Kadınsı ruhu yansıtan ve kültürümüzde büyük yer tutan dantel işlemeleri sünnet annesi abiye modellerinde sıkça göreceğiz. Dantel işlemelerin dışında farklı tasarımlara yer verdiğimiz sayfamızda diğer modelleri incelemek için yazımızın devamını mutlaka okuyun.

En Güzel Kapalı Sünnet Annesi Kıyafetleri

En Güzel Kapalı Sünnet Annesi Kıyafetleri

En Güzel Kapalı Sünnet Annesi Kıyafetleri

Beyazın modası hiç bir zaman geçmiyor. Kadınların beyaza olan ilgisi gelinliklerde ve sünnet annesi kıyafetlerinde sıkça görülüyor. Sünnet anneleri sünnet düğününde adeta yeniden gelinlik giyermişçesine en çok beyaz abiye modellerini tercih ediyorlar. En güzel kapalı sünnet annesi kıyafetleri denildiği zaman da aklımıza her zaman beyaz abiyeler üzerine işlemelerle detaylandırılmış şık kıyafetler geliyor. Beyaz renk zarifliği ve doğallığı da temsil ettiği bir gerçek.

Kapalı Sünnet Anneleri Ne Giyer

Kapalı Sünnet Anneleri Ne Giyer

Kapalı Sünnet Anneleri Ne Giyer ?

Kapalı sünnet anneleri nasıl giyinmeli? Hangi rengi tercih etmeli ? Giydiği kıyafetle uyumlu nasıl bir makyaj yapmalı ya da yaptırmalı ? Bu gibi sorular her zaman sorulan fakat tam olarak cevabı alınamayan sorulardır. Biz de dilimiz döndüğünce aklımız yettiğince sizlere bu soruların cevaplarını vermeye çalışalım. Öncelikle abartılı bir kıyafet mi yoksa sade bir kıyafet mi tercihiniz olacak onu kararlaştıralım. Abartılı derseniz tül detaylı ya da kuyruğu gelinlik gibi uzun dantel ve inci taşlarla işlenmiş abiye modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sade bir giyim tarzını seviyorsanız sade bir abiye üzerine işlenmiş sade nakışlarla şıklık katılmış açık renk tonlarına sahip bir abiye modeli seçebilirsiniz.

Kapalı Sünnet Annesi Elbisesi

Kapalı Sünnet Annesi Elbisesi

Tesettür Sünnet Annesi Abiye Modelleri

Bu yıl tesettür sünnet annesi abiye modelleri incelediğimizde dantel işlemelere çok sık denk geleceğiz. Her yaşta bayanın kendine özgü bulacağı tasarımlar sayfamızda mevcut. Kendi tarzınızı yansıtan bir model bulmanız bunca çeşidin arasında bulmak hiç zor değil. Beyaz dar kesim pelerinli abiyelerin üzerine yapılan altın renkli nakış işlemelerle çocuğunuzun bu önemli gününde hoş hatıralar bırakabilirsiniz. İleride video ve resimleri açıp baktığınızda çocuğunuza ne kadar değer verdiğinizi evladınız da görecektir. Aşağıdaki resimleri inceleyerek kendinize uygun bir model tercih edebilirsiniz fakat yeterli gelmiyorsa çeşit açısından daha önceden yazdığımız sünnet annesi abiye modelleri başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ