Kapalı Gelinlik Modelleri

  • 21 Ocak 2019
  • 777 kez görüntülendi.
Kapalı Gelinlik Modelleri

Bayanların unutamayacağı gün olan birlikteliği mutlu son ile taçlandırmak isteyen tesettürlü bayanların gözler kamaştıracak kapalı gelinlik modelleri sizler için hazırlandı. Yeni sezonda gelinliklerde baharın taze çiçeklerinden mis kokular burnumuza geliyor. Tüllerin meydana getirdiği gelinliklerde muhteşem tasarımlar tesettürlü bayanları kendine hayran bırakıyor. Bu sezon özellikle ince bel vurgusu yapan gelinlik tasarımcıları modayı takip etmekte uzman olan bizlerin gözlerinden kaçmıyor.

İnce Bel Kapalı Gelinlik

İnce Bel Kapalı Gelinlik

Dantel İşlemeli Kapalı Gelinlik Modelleri

Gelinliklerin olmazsa olmazı dantel işlemeler. Dantel işlemeli kapalı gelinlik modelleri en çok tercih edilen modellerden. Nedenini araştırdığımızda ise bayanların genel olarak verdiği cevaplar daha kadınsı hissettirdiği cevabını alıyoruz. Bayanlar haklı değiller mi? tabiki de haklı. Kızlarımızın çeyizinde dahi olmazsa olmaz dantel işlemeli havlular, dantel işlemeli eşarplar, dantel işlemeli mas örtüleri, dantel işlemeli yatak örtüleri ve daha bir çok şey. Bu kadar dantel sever bir bayanların toplumuyken gelinlik modellerinde de tabiki dantel işlemeler en çok tercih edilenlerinden.

Dantel İşlemeli Kapalı Gelinlik Modelleri

Dantel İşlemeli Kapalı Gelinlik Modelleri

Uzun Duvaklı Kapalı Gelinlik Modelleri

Hareket özgürlüğünü pek tanımayan fakat prenses edasını üzerinden hiç düşürmeyen uzun duvaklı kapalı gelinlik modelleri sizlerle buluşuyor. İnstagramda fenomen olan gelinlik tasarımlarını sizler için hazırladık. Metrelerce sürüklenen kuyruklar ve düğünde onun peşinden koşan gelinin kardeşi 🙂 Gelin hanım güzel bir gün geçirirken en çok zorlanan sanırım kardeşleri oluyor.

Uzun Duvaklı Kapalı Gelinlik Modelleri

Uzun Duvaklı Kapalı Gelinlik Modelleri

Kabarık Tasarım Kapalı Gelinlik Modelleri

2019 yılının trend gelinlik tasarımı kabarık gelinlik modelleri. Prenses tasarım dediğimiz bu tasarımlar tüm iddiaları üzerinizde taşımanıza yeterli. Bele oturan tasarım altında tüllerin kabartılması ile ilk tercih olma sebebini oluşturuyor. Etek kısmı kat kat tülle tasarlanır. Gelinliklerin üst kısmı dantel işlemeler, inci detaylar ve göz alıcı işlemeler ile göz kamaştırıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ