Kadife Tesettür Tunik Modelleri 2020

  • 29 Mart 2020
  • 194 kez görüntülendi.
Kadife Tesettür Tunik Modelleri 2020

Tuniklere farklı bir bakış açısı getirdik. Son zamanların modası kadife tasarımlar tuniklere çok yakıştı. Fitilli ve ezilmiş kadifelerden oluşan tunikler spor giyinmeyi sevenler il özdeşleşiyor. Gündüzden geceye geçişlerde, gündelik hayattan özel davetlere kadar geniş yelpaze oluşturmasıyla gönüllerde taht kuruyor. Sayfamızda geniş yer verdiğimiz kadife modellerinde şimdiki radarımıza takılan kadife tesettür tunik modelleri 2020 tasarımları oluyor.

Eteği Fitilli Tesettür KAdife Tunik

Eteği Fitilli Tesettür Kadife Tunik

Eteği Fitilli Tesettür Kadife Tunik

Kadife tunik modelleri arasında en çok beğenilenler arasında eteği fitilli tesettür kadife tunik modelleri geliyor. Işığı yansıtan kumaşıyla gözlerini sizden alamayacaklar. Kadife şimdilerde değeri bilinmese de eskiden kadife kumaştan yapılan elbiselerin çok önemi varmış. Ve herkes alamazmış. Hatta eski şarkılarda kadife kelimesi çokça karşımıza çıkar. Şimdilerde eskiye dönüş modası başladığından kadifenin modası ondan diyebiliriz.

Fitilli Kadife Tesettür Tunik

Fitilli Kadife Tesettür Tunik

Beli Büzgülü Kadife Tesettür Tunik Modelleri

Beli büzgülü kadife tunik modelleri ile daha zayıf ve fit görünebilirsiniz. Belden sıkan ip ya da fitil ile birbirinden şık kadife tunik modelleri sizler için hazırladık. Bu modeller kısa olmasının yanında uzun olanları da mevcut. Farklı renklerden oluşan büzgülü kadife tunikler kimi zaman turuncu, kimi zaman su yeşili kimi zamansa siyah olarak karşımıza çıkıyor.

Spor Kadife Tesettür Tunik

Spor Kadife Tesettür Tunik

Spor Kadife Tesettür Tunik

Spor giyinmeyi kendine felsefe haline getirmiş tesettürlü bayanlar için kadife kumaştan hazırlanmış bir çok spor tasarım mevcut. Bunlar arasında gömlek, eşofman ve tunik modelleri başta geliyor. Gömlek görünümlü kadife tuniklerle bazen bir yürüyüşte bazen bir günlük gezmede rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Spor kadife tesettür tunik modellerinden bazılarını aşağıdaki resim galerimizden inceleyebilirsiniz.

Yandan Düğmeli Kadife Tesettür Tunik

Yandan Düğmeli Kadife Tesettür Tunik

Yandan Düğmeli Kadife Tesettür Tunik

Kadife tuniklerin arasında diğer dikkat çeken ise hiç kuşkusuz yandan düğmeli tasarımlar. Hem stili hem de giyim kolaylığından dolayı özellikle çalışan bayanlar tarafından çokça tercih ediliyor. Genç kesime daha çok hitap eden bu tasarımlar kombin derdinden de sizleri kurtarıyor. Giyimin rahatlığını hissedeceğiniz yandan düğmeli kadife tesettür tunik modelleri ile zamanınız sevdiklerinize kalsın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ