Hint Kınası Modelleri 2022

  • 28 Ocak 2022
  • 287 kez görüntülendi.
Hint Kınası Modelleri 2022

Kına deyince aklınıza avucun içine konan bir tutam kına gelmesin. Çünkü modern kına modellerinde birbirinden ilginç ve şık Hint kınası modelleri bulunuyor. Uygulaması kolay Hint kınası modelleri 2022 tasarımları her sene olduğu gibi bu yıl da moda. Bu tarz Hint kınası modellerini dilerseniz kına gecenizde dilerseniz düğününüzde tercih edebilirsiniz.

Avuç İçi Hint Kınası

Avuç İçi Hint Kınası

Avuç İçi Hint Kınası

Her şeyin sadesinden hoşlananlar için sade bir Hint kınası modeli ile karşınızdayız. Avuç içi Hint kınası ince çizgilerden oluşan Osmanlı motifiyle avucunuzun içinde çok hoş duruyor. Vücudunda görünmeyen bir yerde olsun isteyen tesettürlü bayanların tercihi sayılabilir. Yahut evlenecek olan gelin adayının kınasında klasik yaş kına yapılmasının yerine bu şekilde motifli Hint kınası tercih edilebilir.

Bileğe Kelebek Motifli Hint Kınası

Bileğe Kelebek Motifli Hint Kınası

Bileğe Kelebek Motifli Hint Kınası

Çocuklar hayvanları çok sever. Sakızlardan çıkan dövmeleri de yaptırmaya bayılırlar. Çocuğunuzun hevesini alması için karne hediyesi olarak bileğine sevdiği hayvanın dövmesini yaptırabilirsiniz. Bileğe kelebek motifli Hint kınası bunlardan bir tanesine örnek. Kelebeğin ömrü kadar kısa sürede çıkabilen bu kınaları yaptırdığınızda çocuğunuz çok sevinecek.

En Güzel Hint Kınası Modelleri 2022

En Güzel Hint Kınası Modelleri 2022

En Güzel Hint Kınası Modelleri 2022

Kalıcıdövmeyi yaptırmak istemeyenler için bir süre kendiliğinden silinen Hint kınası modellerini yaptırmak mantıklı. Hızlıca yayılan Hint kınası trendinde en güzel Hint kınası modelleri 2022 tasarımlarını sizler için derledik. Klasik Hint kınası modellerinden sıkılanlar için hareketli dokunuşlara sahip modelleri tercih etme imkanına sahipsiniz. Bugüne kadar gördüğünüz Hint kınası modellerşini unutun. Minimal yapıda, modern ve geleneksel motiflere yer verdiğimiz resim galerimizi incelediğinizde ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ