Gösterişli Kapalı Gelinlik Modelleri

  • 20 Kasım 2016
  • 1.843 kez görüntülendi.
Gösterişli Kapalı Gelinlik Modelleri

Her kadın için en özel zamanlarından biri gelin oldukları gündür. O gün her şeyiyle çok özel olmak istenir. Kadınların düğünlerinde en çok dikkat ettiği şeylerden biri de gelinliklerdir. Kapalı bayanlar için hayallerindeki gelinliği bulmak biraz daha zordur. Ancak son dönemlerde gösterişli tesettür gelinlik modelleri de sıkça vitrinlerde görülmeye başladı. Bu sayede muhafazakar hanımlar da hayallerindeki gelinliğe daha kolay ulaşmaya başladılar.

Hangi Renkler Moda?

Tesettür gelinlik modellerinde yıllarca beyaz rengin dışına çıkılmamıştı ancak son yıllarda bu yavaş yavaş aşılmaya başlandı. Artık gelin adayları kırık beyaz, krem ve cappuccino gibi daha yumuşak renk seçeneklerini de gelinlerde bulabilmektedir. Aynı zamanda uçuk pembe ve pudra tonları da gelin adaylarının seçebilecekleri 2017 tesettür gelinlikler renk skalasındaki yerini almış durumda.

Sade ve Gösterişli

Tesettürlü hanımlar gelinlik seçerken yaşam tarzlarından dolayı aşırı gösterişten uzak durmaya gayret ederler. Bu nedenle sade gelinlik modellerine yönelirler. Ancak gene de şıklıktan ödün vermek istemezler. İstedikleri şıklığı özellikle swarovski taşlı gelinlik modelleriyle yakalayabiliyorlar. Swaroski taşlı tesettür gelinlikler oldukça zarif, şık ve gösterişli görünmektedir.  Bunun yanında klasik dantelli tesettür gelinlikler de hala tercih edilebilirliğini koruyor. Ayrıca kabarık ve prenses tarzı gelinlik modelleri de muhafazakar gelin adayları tarafından sıkça tercih ediliyor.

Takı ve Ayakkabı Seçimi

Takı olarak gelinler zarif ve sade tasarımlar seçerek asil bir görünüm elde edebilirler. Gösterişli takılardan uzak durulmalıdır çünkü kapalı gelinlik modelleri yeteri kadar taşlı olmaktadır. Ayakkabı seçiminde ise her şeyden önce konforlu olmasına özen gösterilmelidir zira o gün koşturmacada ayaklar hayli yorulacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ