Genç Tesettür Sokak Modası

  • 26 Ocak 2017
  • 1.229 kez görüntülendi.
Genç Tesettür Sokak Modası

Genç tesettür sokak modası denilince aklınıza neler geliyor ? Sokağın moda nabzını sizler için tuttuk. Yeni sezonda sokak modası birbirinden farklı tasarımlara yer veriyor. Tesettürlü bayanlar hem şık olmak hem de uygun giyinmek istiyorlar. Bunu yapabilmenin en güzel yöntemi sokaktaki modayı takip etmektir. Caddede gezen tesettürlü bayanların çoğunluk olarak bu sezon ne giydiğini incelemekten geçiyor. Sokak modasında daha çok spor ağırlıklı tunikler ve kap modelleri göz önüne çıkıyor diyebiliriz.

Yeni sezonda tesettür sokak modası yaz giyiminde biraz renkli giyinin. Özellikle bu sene çiçek desenli elbiseler ve tunikler çok moda. Püsküllü tunikleri de biraz gördük ama tercihe kalmış. Ama dediğimiz gibi bu sene spor giyime daha ağırlık verilmiş gözüküyor. Yaz aylarında daha ince kumaştan tasarlanmış ve hava alan kumaştan hazırlanmış tesettür giyim modellerinden faydalanabilirsiniz. İspanyol paça dediğimiz pantolonlar çalışan bayanlar için bu sene de revaçta. Uzun görünmek isteyen bayanların topuklu ayakkabıları gizlemek için daha çok tercih ettiğini biliyoruz. O yüzden sokak modası dendiği zaman akla İspanyol paça pantolonlar geliyor.

Genç Tesettür Giyim Sokak Modası

Bu sene şallarla yapılan farklı bağlama teknikleri epey dikkat çekici. Spor şallar oldukça tercih ediliyor. Artık bayanlar rahat giyimi daha çok tercih ediyor. O yüzden şallardan çok günlük yaşantıda ve sokakta şalları daha çok görmek mümkün. Eşarplar genellikle özel günlerde tercih ediliyor. Ağır bir havası var. Bir farklı sokak trendi olan tesettür tulumlar da oldukça kulluanılır. Kombin derdiniz yok . Sadece bir kaç şık aksesuarla kombinlemeniz yeterli. Hem özel davetlere tulumlarla da gidebilirsiniz. Hiç abes durmaz. Bir diğer moda akımı yüksek bel tesettür etekler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ