Fransız Tesettür Gelinlik Modası

  • 05 Kasım 2016
  • 1.822 kez görüntülendi.
Fransız Tesettür Gelinlik Modası

 Beli ince gösteren tasarımıyla adeta bir deniz kızı tarzı yaratan Fransız Tesettür Gelinlik Modası içerisinde en çok beğenilen tesettür gelinlik modeli olan bir tasarımla devam ediyoruz. Uzun Fransız güpürlü kolları ve uzun dantelli duvağıyla bir kuğu edasıyla en özel gününüzde gözlerin üstünüzde olmasını sağlayabilirsiniz. Sizler için hazırlanmış Fransız modasından alıp getirdiğimiz ve çok beğenilen Fransız tesettür gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilen modeli aşağıda resim galerisinde yayınladık.

Mütevazi Duruşuyla Fransız Tesettür Gelinlik Modası

Mütevazi bir görünüme sahip gelinlik modelinin dantel işlemeli adeta göz kamaştırıyor. Yıllardır hayalini kurduğunuz günde giyeceğiniz gelinlik çok önemlidir. O gecenin başrol oyuncusu olan gelin ve damat üzerinde yüzlerce göz olacaktır. O yüzden şık tasarıma sahip bir gelinlik sizin öz güveninizi de yükseltecektir. Normalde Fransız gelinlik modası dendiği zaman transparan bir tasarıma sahip gelinlik modelleri akla gelmektedir. Fakat bizim aklımıza Fransız tesettür gelinlik modası gelmekte. Ünlü moda tasarımcıların hazırladığı bu gelinlik Fransa dışında bir çok Müslüman ülkede tesettürlü bayanlar tarafından tercih ediliyor.

Fransız tesettür gelinliklerini bilenler ne kadar dar kesime sahip gelinlik tasarladıklarını bilirler. Bu düşünce tesettür gelinlik modeli tasarlarken de değişmemiş. Slim bir yapıya sahip tesettür gelinlik modelleri ince belinizi ortaya çıkararak sizleri daha uzun boylu ve zayıf gösterecek. Güpür detayların bu kadar naif kullanıldığı göze batmadığı bir tasarımı daha bulmanız zor olacak. Evlendikten yıllar sonra fotoğraflara baktığınızda ne kadar doğru bir gelinlik seçtiğinizi düşünerek kendinizle gurur duyacaksınız. Farklı tesettür gelinlik modeli incelemek isteyen bayanlar için geçen sene en çok tercih edilen tasarımları inceleyebilirler; Tesettür Gelinlik Modelleri 2016

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ