Ferace Modelleri 2023

  • 14 Ekim 2022
  • 310 kez görüntülendi.
Ferace Modelleri 2023

Muhafazakar kadınların dış giyim tesettür modeli olarak tercih ettikleri arasında Feraceler en başta geliyor. Feraceler vücut hatlarını daha iyi kamufle ettiklerinde tesettür giyimde oldukça tercih ediliyor.

Ferace Modelleri 2023 Yeni Sezon
Ferace Modelleri 2023 Yeni Sezon

Genellikle ferace modellerinde omuzdan parmak uçlarına kadar uzanan bir model olması sebebiyle ayrıca kumaşının yumuşak ve dökümlü durması tesettürlü kadınların tercih sebeplerinden.Tüm kadınların tercih ettiği feracelerden biz de 2023 ferace modellerini sizler için yayına aldık.

Ferace Modelleri 2023 Spor
Ferace Modelleri 2023 Spor

Günümüz modasında tarz ve tasarım bakımından Ferace modelleri 2023 çarşaflara benzese de pardesü ile çarşaf modelleri arasında bir yer almakta. Feracelerde dikkat edilen hususlardan bir tanesi dış giyim tarzının dışına çıkılmayacak bir görüntünün oluşmasını sağlamak . Ferace adı altında tunik veya gömlekler de olsa da feracelerin yeri bambaşka oluyor.

Ferace Modelleri 2023 Simli
Ferace Modelleri 2023 Simli

Feracelerde dış giyim olarak abartı ve aşırı süs pek tercih edilmemekte bazı ferace modellerinde simli ve ilgi çekici süslemeler olsa da sade ve Siyah Feraceler her zaman tercih edilenler arasında olmuştur .Ferace modelleri 2023 tasarımlarında önemli olan özel ve ev kıyafetleri dışında mahrem hislerin kamufle edilmesidir.

Ferace Modelleri 2023 Kolu Çizgili
Ferace Modelleri 2023 Kolu Çizgili

Seçmiş olduğumuz ferace modelleri 2023 tasarımları sade ve şık görünümleri ile en çok tercih edilenler arasında olsa da parlak ve beli saran kalıplar ile tasarlanan feraceler, ferace özelliğini kaybetmekte.

Ferace Modelleri 2023 İşlemeli
Ferace Modelleri 2023 İşlemeli

Feracenin başlı başına özelliği kadının vücut hatlarını gizlemek olduğunu biliyoruz. Bunun yanında renk olarak siyah, kahverengi gibi koyu renklerin tercih edilmesi hava sıcaklığının 60 derecelere varmasıyla bildiğimiz Arap ülkelerinde dahi kadınların siyah ferace tercih ettiklerini iyi biliyoruz.

Ferace Modelleri 2023 Fırfırlı
Ferace Modelleri 2023 Fırfırlı

Feraceyi giyenlerin sadece dış giyim ihtiyacını karşılamak olduğu bilinmelidir. Özel günlerde giyinmek istenirse ferace yerine abiyeler tercih edilmelidir. Tesettür giyimde feracenin yeri farklı diğer dış giyim modellerinin yeri farklıdır.

Ferace Modelleri 2023 Bol Kesim
Ferace Modelleri 2023 Bol Kesim

Yaz kış demeden her mevsim giyilen ferace modelleri 2023 tasarımları yazlık ve kışlık kumaşları ile bütün mevsimlere hitap etmekte. Sıcakların bastırmasıyla tek parçaya kıyafet önerisi artmakta. Tek parça kıyafetler arasında en rahat modellerden olan feraceler yazın sizin de vazgeçilmezlerinizin arasında yer alacak.

Ferace Modelleri 2023
Ferace Modelleri 2023

Tesettür giyim modelleri arasında önemli bir yere sahip olan feraceler; yakasız, bol kesim, tek parça ve uzun kollu olması sebebiyle tüm tesettürlü bayanların favori dış giyim tercihi haline geliyor. Özellikle hava alan ince yazlık kumaşlardan tasarlanan siyah renkli feraceler, babet ve ince taban rahat ayakkabılarınızla günlük kıyafet tercihinize şık kombinler arasında yerini alıyor.

Ferace Modeli 2023
Ferace Modeli 2023

Feraceler Hac vazifesini yerine getirenler tarafından çokça tercih edilirken şimdilerde dış giyim modeli olarak genç tesettürlü bayanlarda oldukça denk geliyor. Bunun yanında tesettür markaları feraceye artan talepten ötürü feraceye benzeyen pardesüleri koleksiyonlarında ve vitrinlerinde yer vermeye başladılar.

2023 Ferace Modelleri
2023 Ferace Modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ